Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Vloženo (upraveno)

Diky moc za cislo  :kol-47:

Na alegru jsou za 120 zloty :w00t1: Jsou levnejsi nez tato 6R0

Musel jsi neco vyrezat ve strese na tuto antenu?

Editováno na TOMUS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Vloženo (upraveno)

Potom daj vedieť, či ti to funguje.. ;) 

Editováno na brrrrm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

koukni na edice prispevku vyse :)

Ok :kol-47:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

doufam ze k rijna to udelam :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Před rokem jsem zkoušel tento doplněk, ale nic jsem nenaladil. Teprve před několika dny jsem to zkusil a ono to našlo stanice DAB+. Naladil jsem v rádiu volnou frekvenci a poslal DAB+ vysílání do rádia. Pak jsem to zkusil přes AUX a to se mi zdá lepší poslechově. Nicméně, přestože to hraje čistě, tak si myslím, že převodník toho doplňku je jednoduchý a nedosahuje tak kvalitní poslech. Bude to asi tím,že to nestálo ani 50€. Měl jsem k tomu připojenou  dodávanou nalepovací anténu a napadlo mi jí odpojit. Nestalo se nic a doplněk hrál dál...Ale signál je jen v nejbližším okolí města,takže na využití při dálkových jízdách budeme muset ješte počkat než se zlepší pokrytí signálem DAB+. Je to cesta jak dostat DAB+ vysílání do rádií které to neumí. Dnes jsem se díval u Konráda a mají 5 těchto DAB+ doplňků v různých cenových relacích.(pokud je signál silný,tak jako anténu je množné použit cokoliv,ale já si myslím, že je nutné použít anténu určenou pro DAB+ a tím se pojistit proti výpadkům signálu)

20190313_164825.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tak když pominu, že je to hyzdič, tak pro mě stejně bezcenné. Nejde to pochopitelně ovládat stávajícím rádiem, také spojení s infotainmentem rovná se nule. MF volantem ovládání leda zapnout, zesílit/ztlumit a vypnout. Chápu ale, že někomu to může s obyčejným rádiem stačit. Já asi budu muset s koncem analogového FM koupit jiné auto. Doufám, že to bude za více než pět let.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdyz to tu tak ctu, jsem fakt rad, ze jsem v unoru 2015 pri objednavani auta prozretelne priplatil nejaky peniz a objednal Bolero vcetne DAB.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Standoo
        Chcel by som vedieť ktorú príplatkovú výbavu si najviac ceníte a prečo... 

Myslím napr. akú máte skúsenosť s digitálnym príjmom atď...