Přejít na obsah

Qaibot

Doporučené příspěvky

Dobry den, mam dotaz ohledne opravy karoserie. Konkretne se jedna o predni naraznik a levy predni blatnik. Nejaky nepoctivec mi na parkovisti naboural auto a ujel. Policie si to akorat vyfotila a odjela s tim, ze mi vic nepomuzou a ze je to skoda, ze nemam havarijko. Je lepsi si to nechat opravit, je-li to mozne nebo mam shanet nahradni dily? Diky za info.

8DD80FB3-6831-4101-A1F5-154B1F59AA85.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svetlo normalne sviti, ale je trochu odchylene na stranu. Naraznik jsem nasel za 900, trochi odreny a s prasklinou pod spz. Vyplati se tato koupe? Kolik normalne stoji? Blatnik jsem nesehnal v barve zatim. Za kolik to prodavaji? Myslim nahradni pouzite dily, aby me nekdo neosidil o moc. Dekuji za odpoved. Thomas Bold

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, zde prikladam dalsi fotky z vice uhlu ohnute casti. Snad to pujde z toho dobre videt a posoudit rozsahlost skody. Omlouvam se, ze jsem je nepridal driv. Snad to pujde z tech fotek videt. Fotil jsem je za tmy, bohuzel se nedostanu k autu za dne. (Kdyztak nyni v nedeli) Znova vas poprosim o radu. Dekuji. Thomas Bold

A4752338-7135-4C7C-87E7-E85CC2B1A736.jpeg

982BFA98-ACEB-4EF3-ADD5-200F17525F71.jpeg

4336924E-1572-4CE2-9BA0-D70FC5FDF979.jpeg

85B9E54B-E389-42BE-BAFD-FAC45FBCCA00.jpeg

191E802E-6A29-49A6-8CDB-8BE934EC16EE.jpeg

Editováno: , autor: Qaibot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj . pokud to das do servisu tak je to n novej blatnik . Naraznik snad neni , svetlo vymenit , cca kolem 5-6000 za material a pocitej 2 -4 000 za nastrikani jednoho kusu , plus prace a dalsi veci ktery se najdou az to rozberou . Pocitam ze 20 000 je u nejakyho sikovnyho slusnyho !!! mechanika asi prijatelna cena . Pocitej ze mesic budes bez auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...