Přejít na obsah

Výhřev čelního skla


petr.podzimek

Doporučené příspěvky

Pravda, drátky jsou o zvyku, už s nima jezdím cca 10 let. Nicméně se mi zdá, že ty v O III jsou takové víc rušivé, než mám dlouhodobé zkušenosti s Ford Focus II (2005, sklo stále původní a hřeje) či Ford Fiesta (2012) /oba jezdím i teď/. Občas mi přijde, že v O III jsou drátky:

 

a/ tlustší než ve fordech anebo b/ blíže u sebe (hustěji "naskládané")   *** (je to zkrátka takové jiné :)) ***

 

Subjektivně mi přijde, že se světlo "rozbíjí" o trošku lépe v těch fordech, zejména ve tmě...

 

Nicméně pokud bych teď měl opět volit, zda chci do O drátky nebo ne, šel bych opět do nich ;)

Editováno: , autor: Rawac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Clerfayt napsal:

Mám dojem, že mi nehřeje přímo uprostřed pruh cca 8mm a pak ještě před řidičem pruh cca 3mm (zůstává tam zamlžená stopa). Je to možné? Auto je nové....

Ahoj, dneska ráno jsem na to koukal a uprostřed je opravdu mezera cca 5-8 mm, takže to není chyba. Za 2 minuty ale bylo sklo prohřáté celé, takže za mě no problem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
před 2 hodinami, Losky83 napsal:

Mě teda přijde, že to moc nehreje. Teď jak byly mrazy, začalo sklo rozmrazovat až tak po šesti minutách a to je rychlejší oškrábat ručně, stejně tak i LED světla:(

 

Po šesti minutách? To mi přijde dlouho... Světla bych neškrábal a pokud sprej, tak pouze kvalitní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...