Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kamo1969

Amundsen / Columbus v zime - zvlastni chovani

Doporučené příspěvky

Dobry den,

som majitelom 2.0TSI 206kw L&K

Kupeny v lete 2016.

Hned prvu zimu som registroval, ze pri poklese teplot sa navigacia 'zblazni'. Zacne si ako keby sama od seba klikat - nahodne.

Robi to nielen mne ale aj kolegovi (on ma 2.0tdi, tiez l&k).

Na jar to cele prestalo, auto bolo medzitym aj na prehliadke.

Lenze prisla zima a robi to znova.

Ma niekto nejake info, co by mohlo pomoct?

Vid priloha - video, ako sa to chova - trebars ked je v menu "car". Ak je v menu navigacie, zacne sa rozlicne zoomovat alebo iba pocut zvuky clicku - proste ako keby som klikal po obrazovke ale pritom sa jej ani nedotknem.

Servis samozrejme o ziadnom probleme nevie...

IMG_6020.MOV

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,
    som majitelom 2.0TSI 206kw L&K
    Kupeny v lete 2016.
    Hned prvu zimu som registroval, ze pri poklese teplot sa navigacia 'zblazni'. Zacne si ako keby sama od seba klikat - nahodne.
    Robi to nielen mne ale aj kolegovi (on ma 2.0tdi, tiez l&k).
    Na jar to cele prestalo, auto bolo medzitym aj na prehliadke.
    Lenze prisla zima a robi to znova.
    Ma niekto nejake info, co by mohlo pomoct?
    Vid priloha - video, ako sa to chova - trebars ked je v menu "car". Ak je v menu navigacie, zacne sa rozlicne zoomovat alebo iba pocut zvuky clicku - proste ako keby som klikal po obrazovke ale pritom sa jej ani nedotknem.

Servis samozrejme o ziadnom probleme nevie...

IMG_6020.MOV
    Mám ten samý problém na Amundsenu.

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Minulú zimu som mal ten istý problém s Columbus. Nasledovala reklamácia v rámci ktorej mi vymenili displej. Túto zimu som zatiaľ nič podobné nezaregistroval. Zrejme to bude hardvérový problém.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To bylo řešení než vyšel nový software.....pro Amundsena vyšel nový software minulý měsíc. Tak zkusit.

Poslední verze pro Columbuse:

1027

- obsahuje nové menu shodné s typem od MR2018

Poslední verze pro Amundsena:

0253

0366

0468

pokud máte software v Amundsenu od 0200 tak lze použít jen software 0253, pro software od 0300 lze použít 0366, pro software od 0400 lze použít 0468...

všechny Amundseny od softwaru 0300 již obsahují menu shodné s typem od MR2018

Samozřejmě, že to většinou skončí nakonec výměnou displeje, ale bez nahrání aktuálního software to v MB nikdo neodsouhlasí.

Nahrát nový software a opět nutné nahrát, že stále ten samý problém. Pak výměna displeje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To samé jsem měl já, včera šlo auto do servisu, kde přehráli nový SW a tvrdí, že to bude v pořádku, tak uvidíme ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak přehrání SW nepomohlo, teď mám 1 den nový displej, tak uvidíme. Prý kdyby nepomohlo ani to, tak nová jednotka ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Software nepomohl, vyměněný displey - měsíc super a dnes opět začal zlobit....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám Bolero, udělali mi v servisu update na ver. 366, ale dnes ráno se ochladilo a samovolné přepínání displeje je zpět...  Dělá to jen do pár minut po zapnutí, po ohřátí je to ok. Nedokázal jsem to zatím chytit na mobil. Je to podmínka mít záznam pro výměnu displeje? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mel uz jsem 2 reklamace, pokazde jsem to mel nahrane na videu a vymenu dipleje jsem zatim neuhral, pouze prehrati FW

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vloženo: (upraveno )

Mně řekli, že mít to nahrané podmínka je, jinak je s tím škodovka vyžene.... A je to dost o ochotě tvého servisu. Já byl jednou na přehrátí software a nepomohlo a podruhé už výměna-ikdyž pár hnusných mailů bylo bohužel potřeba, ale je pravda, že jsem celkem lehce nasírací:-))) No a teď to po měsíci zazlobilo a teď když to chci natočit tak třetí den vůbec nic, funguje perfektně... 

Editováno na klopy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od ddf
        Prodám disky se zimníma gumama a poklicema Škoda. Byly použivané na Superb 2. 
        Vzorek cca 7 mm tzv slušný. 
      • Od Motiver
        Zimní sada na plechových diskách s roztečí 5x112 ET48 Obuto Continental Winter Contact TS850 - hloubka dezénu 5, 5, 4, 4, vhodné pro Škoda Octavia, Audi atd. Plechové disky jsou vyvážené, nezničené.

• Od mig12
        Ahojte obraciam sa k Vam nakolko by ma zaujimalo ci mate osobnu skusenost s problemom:
        Ak je teplota vzduchu mensia ako cca -13 nenastartujem starter toci ale palivo neodpali. Co som spravil: vymenil som sviecky, a palivovy filter, avsak nepomohlo, natankoval som do 3/4 nadrze nepomohlo Pumpa tlaci pocujem ju ked otvorim dvere alebo potocim klucikom do 1. polohy . Ak sa trosku otepli alebo zasvieti na auto slnko nastartuje v pohode. ked je teplo alebo okolo -5  startuje auto na brnk  Volal som mechanikovi a potvrdil mi ze pricina sa bude hladat velmi tazko nakolko sa problem objavy len pri velmi nizkych teplotach.(ako naschval ked idem rano do prace)

Prosim Vas mal niekto podobnu skusenost? ako ste ju vyriesili:
        Popis auta: Fabia 2 09, 1.4 16V kombi, LPG (neverim ze ma nieco spolocne s mojim problemom) 

Dakujem za vase postrehy

• Od PeITeeR
        Jen tak vyfoceny na rychlovku, jedina fotka, zadny prozivani, upravovani..
        9/3/2016
      • Od Mr.Tvola
        Dobrý den. Měl bych dotaz ohledně centrálního zamykání. Pokud tu něco podobného je, tak se omlouvám, ale já nic podobného nenašel. Problém spočívá v tom, že když je chládné počasí, při odemknutí auta se odemknou pouze dveře u řidiče a ostatní dveře včetně pátých se zase zamknou. I při opakovaném odemykání, ať už klíčkem, nebo uvnitř "tlačítkem", se tyto dveře zamknou. Dělá to jen když je zima, když je teplo, vše funguje jak má. Odemykání je pouze přes klíček, DO není. Děkuji za jakoukoli radu. Škoda Fabia 1.4 16v r.v.2001