Přejít na obsah

Amundsen / Columbus v zime - zvlastni chovani


Doporučené příspěvky

Dobry den,

som majitelom 2.0TSI 206kw L&K

Kupeny v lete 2016.

Hned prvu zimu som registroval, ze pri poklese teplot sa navigacia 'zblazni'. Zacne si ako keby sama od seba klikat - nahodne.

Robi to nielen mne ale aj kolegovi (on ma 2.0tdi, tiez l&k).

Na jar to cele prestalo, auto bolo medzitym aj na prehliadke.

Lenze prisla zima a robi to znova.

Ma niekto nejake info, co by mohlo pomoct?

Vid priloha - video, ako sa to chova - trebars ked je v menu "car". Ak je v menu navigacie, zacne sa rozlicne zoomovat alebo iba pocut zvuky clicku - proste ako keby som klikal po obrazovke ale pritom sa jej ani nedotknem.

 

Servis samozrejme o ziadnom probleme nevie...

 

IMG_6020.MOV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,
som majitelom 2.0TSI 206kw L&K
Kupeny v lete 2016.
Hned prvu zimu som registroval, ze pri poklese teplot sa navigacia 'zblazni'. Zacne si ako keby sama od seba klikat - nahodne.
Robi to nielen mne ale aj kolegovi (on ma 2.0tdi, tiez l&k).
Na jar to cele prestalo, auto bolo medzitym aj na prehliadke.
Lenze prisla zima a robi to znova.
Ma niekto nejake info, co by mohlo pomoct?
Vid priloha - video, ako sa to chova - trebars ked je v menu "car". Ak je v menu navigacie, zacne sa rozlicne zoomovat alebo iba pocut zvuky clicku - proste ako keby som klikal po obrazovke ale pritom sa jej ani nedotknem.
 
Servis samozrejme o ziadnom probleme nevie...
 
IMG_6020.MOV
Mám ten samý problém na Amundsenu.

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo řešení než vyšel nový software.....pro Amundsena vyšel nový software minulý měsíc. Tak zkusit.

 

Poslední verze pro Columbuse:

1027

- obsahuje nové menu shodné s typem od MR2018

 

Poslední verze pro Amundsena:

0253

0366

0468

pokud máte software v Amundsenu od 0200 tak lze použít jen software 0253, pro software od 0300 lze použít 0366, pro software od 0400 lze použít 0468...

všechny Amundseny od softwaru 0300 již obsahují menu shodné s typem od MR2018

 

Samozřejmě, že to většinou skončí nakonec výměnou displeje, ale bez nahrání aktuálního software to v MB nikdo neodsouhlasí.

 

Nahrát nový software a opět nutné nahrát, že stále ten samý problém. Pak výměna displeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mám Bolero, udělali mi v servisu update na ver. 366, ale dnes ráno se ochladilo a samovolné přepínání displeje je zpět...  Dělá to jen do pár minut po zapnutí, po ohřátí je to ok. Nedokázal jsem to zatím chytit na mobil. Je to podmínka mít záznam pro výměnu displeje? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně řekli, že mít to nahrané podmínka je, jinak je s tím škodovka vyžene.... A je to dost o ochotě tvého servisu. Já byl jednou na přehrátí software a nepomohlo a podruhé už výměna-ikdyž pár hnusných mailů bylo bohužel potřeba, ale je pravda, že jsem celkem lehce nasírací:-))) No a teď to po měsíci zazlobilo a teď když to chci natočit tak třetí den vůbec nic, funguje perfektně... 

Editováno: , autor: klopy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Tak se po roce opět hlásím, loni 2x přehraný SW + nakonec výměna displeje. Teď po roce a při prvním chladnějším ránu je tu problém znovu. takže mě čeká návštěva servisu opět. Minule mi řekli, že když nepomůže výměna displeje, tak je na řadě výměna jednotky, tak jsem na to zvědavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...