Přejít na obsah

USB port / 12V zásuvka v schránke pred spolujazdcom


AceLooop

Doporučené příspěvky

Ahojte, nikde som tu niečo podobné nenašiel tak zakladám tému. Mám FIII 1.2 TSI, 81Kw, r.v. 2017, výbava Style. Chcem sa opýtať či niekto riešil už dodatočné domontovanie USB portu alebo 12V zásuvky do schránky pred spolujazdcom. USB nemusí byť napojené na rádio, chcem to iba na napájanie a dobíjanie power banky, GPS, mobilu atd s tým že by fungovala iba po naštartovaní resp. po zopnutí napájania.. Dnes som sa s takýmto dotazom zastavil v showroom-e Škoda,  kde ma servisný technik poslal za predajcom príslušenstva a ND. Ten mi uviedol, že sa to v žiadnom prípade nebude dať spraviť pokiaľ takéto príslušenstvo nieje v katalógu, čo ako mi aj on pozeral. nieje. Nemyslím si že niečo takéto by sa nedalo spraviť a že v serise škoda by s tým mali nejaký veľký problém. Dodatočnú 12V zásuvku som dával robiť aj na motorku v autorizovanom servise, tí s tým nemali problém tak nemyslím si že by sa to na auto nedalo dorobiť. Mám na mysli niečo takéto. Ďakujem za odpovede prípadné iné nápady. :)

857290_BB_00_FB.EPS_250.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

taky přemýšlím, že to zapojím dcerám dozadu na konec středového tunelu. 

https://www.aliexpress.com/item/4000220804258.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.25112d2bFsVWM2&algo_pvid=b8319d47-1245-4bf0-bfc6-d0049a4368e7&algo_expid=b8319d47-1245-4bf0-bfc6-d0049a4368e7-2&btsid=310bc395-9cb5-47a9-b414-ad2fb69160bf&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_6,searchweb201603_53 

našel jsem tohle. Chtěl bych to napojit do pojistkové skříně. Jen nevím, jestli nebudu potřebovat dokoupit měničku napětí. Tak jak při zapojení kamery. V tomhle nejsem zběhlí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 16. 12. 2019 na 12:13, Martab napsal:

A nebo pak rovnou origo řešení: https://wirer.sk/f3_usb_opierka/

tak je to určitě moc pěkné řešení. To se musí nechat. Wirer to má udělané fakt nadupaně, ale na mě je to moc pracné a taky za to nechci nechat moc peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...