Přejít na obsah

Octavia31

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, Octavia31 napsal:

tak v upraveném ceníku zmizel style plus paket kvůli potahu sedadel kůže/alcantara,  nemá někdo interní informace proč to zrušily respektive jestli a kdy se paket vrátí?? Už jsem byl před objednáním a paket jsem chtěl, dealer samozřejmě nic neví.

 

Dostal jsem v týdnu informaci, že Škoda stopla na 6 měsíců objednávky s Alcantarou. Není materiál a výrobce nestíhá. Povolené jsou jen objednávky vozů ve verzi Laurin-Klement.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎20‎. ‎12‎. ‎2017 na 22:51, Xrainman napsal:

Mám termín 6KT, tento týždeň mi písal predajca, že mi musia zmeniť poťah sedadiel z Alcantara na koža/umelá koža. Predtým to bol paket WS5, teraz je to paket WS8.

 

Nie som úplne nadšený touto zmenou. Teraz mám koženné sedadlá a viac mi vyhovuje Alcantara.

Mě celokožený sedadla taky nevyhovují protor jsem kodiaqa neobjednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info od Aleš_BX  

 

těm co mají objednáno by měla být objednávka zachována.... probém vyvolaly akční pakety pro Karoq kde byla alcantara skoro zadarmo... dále také to, že alcantaru používá čím dál tím víc prémiovvých automobilových výrobců a to nejen na sedadla... ale také firmy vyrábějící luxusní jachty a letadla.... atp atp....  výrobce je na světě jen jeden a to italská společnost Alcantara S.p.A.

co je zač ta umělá kůže nikdo neví, ale dle sdělení škodovky by to měl být lepší materiál, údajně ho bude používat koncern jako náhradu za alcantaru a to i v Audi... no ale nedovedu si představit něco lepšího než je alcantara... to by musel být megapatent... a taky megacena...

 

Tímto mu děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...