Přejít na obsah

výměna autoradio škoda Blues za škoda Swing


x-man

Doporučené příspěvky

ahoj jde jednoduše přehodit radio škoda Blues za Swing?

V autě (škoda Yeti 2011) je teď rádio Blues (včetně handsfree a ovládání na volantu,manual klima) a chtěl bych ho vyměnit za Swing (mám možnost sehnat i s PINem). Je možné je jen prohodit a nakódovat nebo je třeba ještě něco mít v autě aby fungovalu.Popř. musím do servisu nebo to zvládnu doma VAGem?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Mám stejný dotaz, mám rádio Blues a chci jiné s BT handsfree. Je to problém přehodit? A kde je vlastně pak mikrofon? Nemusí to nutně být swing. Nevím co všechno tam pasuje.

 

Díky za info :-) 

 

Dívám se třeba na rádio RNC210, kterých je na bazoši plno a mělo by mít integrovaný mikrofon v těle. Má s tím někdo zkušenosti?

Editováno: , autor: huskye
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Host Drobek.ales

Ahoj,taky se chci optat. Koupil jsem Yetiho,rádio je tam to malé co je na obrázku a rád bych tam dal Swing. Nebude s tím problém? Podotýkám,že nemám multifunkční volant. Nevmáte náhodou někdo rádio Swing na prodej? Z bazoše se mi ho neprověřené brát nechce,nerad bych si naběhl na nějaký nefunkční šmejd. Yeti je rok 2011. Díky.

IMG_20180625_085205.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebál bych se toho bazoše, já tam koupil Škoda Blues za 600 Kč i s poštovným, kód byl napsán fixou na tělu rádia, jen jsem zapojil konektor autorádia do konektoru v autě a strčil do pozice v přístrojové desce, zadal kód a funguje OK. Kdybych ho kupoval v eshopu Škody, tak bych zaplatil přes 9000 Kč, to je 15 x více.

 http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/autoradio-blues-pro-vozy-octavia-a-yeti-1z0057156x

 

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Drobek.ales

Asi to na tom bazosi zkusim,snad to bude v poho. Nebo jsem jeste nasel stranky Audiocom.cz,tam ho inzerujou jako repas s kodovou kartou a 2 roky zaruka za 2900 kc,tak to mozna vezmu tam. Co se tyce montaze,tak jen vyndat Blues,nacvaknout Swing a melo by vse makat? Parkovaci senzory si nacte automaticky samo,nebo s tim budu muset nekam zajet? Dekuju. A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Drobek.ales

Asi to na tom bazosi zkusim,snad to bude v poho. Nebo jsem jeste nasel stranky Audiocom.cz,tam ho inzerujou jako repas s kodovou kartou a 2 roky zaruka za 2900 kc,tak to mozna vezmu tam. Co se tyce montaze,tak jen vyndat Blues,nacvaknout Swing a melo by vse makat? Parkovaci senzory si nacte automaticky samo,nebo s tim budu muset nekam zajet? Dekuju. A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Drobek.ales

Ahoj,tak dneska dorazil Swing,za pul hodky byla vymena hotova,a radio maka uzsne,vcetne park. senzoru. Parada. Nevim,ktery kolega tady psal,ze na sundani ramecku neni potreba montazni klin,ale dobra je kuchynska sterka,co se s ni maze poleva na dorty,a ono to opravdu funguje. Takze dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Host Drobek.ales

Prosim o radu,dal jsem me vyndane radio Blues sestre do golfa 5,krasne tam pasuje,ale nemam kod. Radio jsem vyndal ode mne z auta,kod na nem neni,a neni ani v navodu k radiu,ani nikde jinde. Jak ho zjistim a kde? Dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...