Přejít na obsah

SmartLink sa nechce spustiť.


Doporučené příspěvky

Zdravím, nikde se o mém problém nemohu dočíst..

Približně od vánoc řeším problém, ohledně propojení Bolera > Iphone USB kabelem (originálním).

Dříve fungovalo.

Propojím Auto s telefonem a na obrazovce se objeví pouze "USB se načítá", zkoušel jsem obnovit do továrního nastavení Bolero ale bez úspěchu.

Má někdo s tímhle zkušenost? :wacko:

 

 

Díky za odpověď

L.  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Fábii vyrobenou v říjnu 2017 - MR2018. Rádio Bolero bez SmartLinku z výroby. Taky hláška "Smartlink se spouští"

Na dotaz na možnost aktivace, mi bylo u prodejce i infolince ŠA  řečeno, že pro Fábie je aktivační kód uvolněn jen pro rádio Amundsen. Dle mého je to jen jedna z věcí, kterou Škoda záměrně blokuje možnost použití levnější navigace, než je ta tovární, protože pokud by to bylo v Octávii, tak by to šlo. Tzn. technicky tomu nebrání asi nic, HW připraven. Jen mě tím docela naštvali. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky jsem se na to ptal u dvou prodejců (jeden, u kterého jsem auto kupoval, a druhý, který je blíž bydliště). Oba napsali dotaz na helpdesk ŠA. Ten bližší mi sdělil, že mu odpověděli, že to nejde na Fábii na Bolero dokoupit. I když to je 3mes. staré auto, MR 2018. Vzdálenější mi mailem sdělil, že to lze. Podotýkám, že měli oba k dispozici VIN auta. Včera jsem měl cestu kolem toho vzdálenějšího, tak jsem to chtěl objednat. Po zadání VIN do toho jejich systému mi technik řekl, že to dodatečně lze jen na Amundsen. Jinými slovy jsem to pochopil tak, že si to objednat asi můžu, ale asi na vlastní odpovědnost, pokud by se jim to nepovedlo rozjet. Což řádově 5000,- za to, že vlastně oni nebudou mít žádnou odpovědnost, do toho nejdu. Asi aby mi dal ještě naději, tak že to napíše jako dotaz na Helpdesk ŠA, a dají mi vědět.

To, že je to v katalogu příslušenství asi ještě neznamená, že to lze dokoupit. 

Pokud to nepůjde, asi se svět nezboří, ale opravdu se cítím oklamán, když to napíši hodně slušně.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rolnym Pokud chceš, napiš mi SZ, někde ještě vyhrabu e-mail, kde to mám potvrzené, že pokud je v nabídce Amundsenu/Bolera položka SmartLink, tak že to jde aktivovat. Jak jsem psal výše, ono je to servis od servisu, já se taky musel dohadovat i kvůli tempomatu a to mi ještě různé servisy nabídly různou cenu (až 100% proti nejlepší nabídce...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ve mě odezněl vztek a musím tedy změnit svůj příspěvek z doby kdy jsem si ještě myslel, že dané slovo prodejce platí a SmartLink jde aktivovat. Musím potvrdit, že i v případě, že v Boleru je volba SmartLink která se "stále načítá" není vyhráno, a zvrácená politika automobilky Vám vysvětlí, že je to chyba a z menu rádia Vám v servisu tuto "chybnou" volbu odstraní, kdyby Vás třeba napadlo vzniklou situaci řešit sporem. 

I když si po tomto ještě zachováte jiskřičku naděje a chcete tedy SmartLink aktivovat pomocí dodávaného SW klíče, Vám opět automobilka vysvětlí, že to prostě nejde. Do dnes nechápu proč lze tedy klíč koupit, ale asi jsem se měl líp učit, abych to pochopil. 

Abych to shrnul, auto mě bylo prodáno se SmartLinkem a dnes mám auto bez SmartLinku bez možnosti jeho aktivace. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

AHOJTE CHLAPCI

prosim vas, ako zistim ci v aute mam SMARTLINK? 

auto som kupil nedavno, v papieroch som dostal pribaleny dodatocny navod na obsluhu, avsak telefon nevidi v aute ziadnu wifinu,

Tak neviem ci nefunguje, alebo nieje instalovany. 

Som pomerne zrucny, kde by sa tento modul mal nachadzat? Cital som montazny navod na nete, no ten hovori ze pod sedadlom, 

Lenze ja tam mam odkladacie schranky....

 

Dakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahojte,

chci se zeptat na možnost podpory či funkcionality Smartlink ci mirrorlink na má Fabia III 1,2tsi Style model NJ54L5/17 s radiem Bolero - číslo: 5Q0035819B
Hardware: H30
Software: 0363
Codec medií: 3
141.0.0.1

Na menu nevidím Smartlink… což je asi smutné:-(

Lze dokoupit onen díl 000 054 830 Smartlink+   ???

Bude to fungovat? Nejlépe s Floating APPs?

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELLO Chlapi,

zohnal som si mobil ktory podporuje Smartlink. Mam aplikacie, vsetko pekne funguje kým stojím :D Akonahle sa rozbehnem, dispej zcerna ze "aplikacia nie je pristupna pocas jazdy" :o to mi robia MAPY, aj od googla a dokonca aj od Sygic. 

PRECOOO???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joj, sorry, ANO Mirror - toto je pre mna hodne matuce, smart a mirror, nemohli to inak pomenovat, 

Stiahol som si uz aj Android Auto, skusim s nim, kedze na SR nie je oficko na Google Store. 

Kazdopadne mi to pride hodne prekomplikovovane / prekombinovane, na to aby sa ta funkcia dala plnohodnotne vyuzivat, nehovoriac o tom ze treba kvalitny ale stale KABEL :/ 

Asi sa na to vyprdnem .... 

Diki :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 30. 7. 2019 na 16:41, Martab napsal:

819B bohužel nelze, zjišťoval jsem i možnost výměny MIB jednotky, což lze, ale stejně je nutné potom SmartLink aktivovat dodatečně (a není jisté, zda půjde pro daný VIN vygenerovat klíč).

Čiže ani na 819C nepôjde Smartlink? Akurát včera sme riešili.. dve Fabie MC MR2018, vo výbave Bolero, koncovka 819C, HW41, sw 4xx.

Jedna mala Smartlink a ako bolo písané vyššie, stále sa iba načítavalo.

Druhá Fabia mala rovnaký problém, chlapec bol v servise riešiť a výsledok bol, že to nejde a dokonca mu voľbu Smartlink aj vypli. Už sa mu v rádiu ani nezobrazuje - podobne ako to bolo písané vyššie.

Sranda je však tá, že v informáciách o Bolere obom ukazuje aj číslo verzie Smartlink.

 

Vychádza mi to tak, že podobne ako parkovacia kamera, tak aj Smartlink ide iba na 840 a vyššie?

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...