Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
MRoom

Těsnění motorového prostoru

Doporučené příspěvky

Je právě zajímavé že číslo je stejné jako u těsnění před FL, možná je tam nějaká chyba a musejí ji opravit.

etka_tesneni.PNG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Pawouk
        Graf z měření 1.0 TSI 81 kW / 200 Nm z jednoho testu SM:

• Od Tadeáš Březský
        Ahoj, mám problém s chodem motoru. Na diagnostice ukazuje chybu na prvním válci    2 teplotních čidel g82 a g154. Motor vynechává a poblafuje do výfuku a hodně se klepe, zároveň je slyšet cvakání/bouchani. Jsou vyměněné svíčky a cívky. Nevíte někdo co by to mohlo být. Zda tyto čidla mají opravdu vliv. 
      • Od Marek_Ko
        Cau chlapy,

byl jsem vyhozenej z emisi na stk kvuli kontrolce motoru v budikach ktera se nerosviti po otoceni klicku. Auto je z podvodneho autobazaru a na ridici jednotce byly tri chyby proto si myslim ze to nekde odpojili. Rozebral jsem budiky ale nenapada me kde by mohl byt problem. Napada nekoho kde by to mohlo byt odpojene? 1.6 74kw 99´
      • Od PETR258147
        ahoj, když jedu pri studeným motoru a seslapnu plyn na1600- 2000 otáček tak auto začne skubat a od motoru je slyšet cvakani až když se pomalé blíží k 90"C  tak vše běží jak má nevíte co by to mohlo dělat ? diky
      • Od gego10
        Ahojte. Superb 2, 09, CR, 250tis. DSG. 125kW (chip), CBBB. Pri zohriatom motore kolísanie otáčok cca 1dielik na otáčkomeri. Na motore to nepočuť. Pri studenom motore ručička ako prilepená. Žiadny inýproblém som neregistroval. Možno iba slabé syčanie pri pridaní plynu. Otáčky kolíšu pri studenom motore keď sa má spustiť regenerácia DPF. Ale tu to kolísanie počujem aj na motore. Ale ako náhle sa motor zohreje a spustí sa regenerácia všetko je ok. DPF regeneruje pravidelne po 650 až 700 km. Ďakujem za rady. Ivan.
        20180527_114635.mp4