Přejít na obsah

Pípání při zapnutí zapalování


Tlamovec

Doporučené příspěvky

  • o 4 roky později...

Dobry den.

Mam Fabiu 1.2 rocnik 2004.

Vedel by mi niekto poradic co moze byt ked ked mi v aute nieco trikrat PIPA. Mam vsetky prevadzkove kvapaliny v poriadku aj vsetko ostatne takze nieco doliat nepomoze ;-).

Zacalo to tak ze obcas sa ozvalo z palubovky 3x dlhe pipnutie pocase sa toto pipanie zacalo ozyvat castejsie a teraz to pipa skoro v kuse zaroven sa nerozsvecuje ziadna kontrolaka az doteraz teraz obcas s pipanim blikne aj vykricnik ako pri zatiahnutej rucnej brzde. Auto sme dali nacitat a neustale vypisuje chyby ze ma sporadicku komunikaciu s ABS palubnou doskou servom a este asi dve ci tri dalsie veci scim je kominukacia iba sporadicka. Hladali sme preto chybu v kabelazi ale vsetky kable sme rozobrali a prekontrolovali su ciste a niesu nikde poskodene ani mokre.

Za kazdu radu dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co čidlo ABS na kole nebo na měření množství kapaliny. Respektive jejich konektory.

Taky bych to typnul na množství brzdovky, ale z tohodle Mam vsetky prevadzkove kvapaliny v poriadku aj vsetko ostatne takze nieco doliat nepomoze předpokládám, že si to kontoloval a nikde ti neteče, aby jí tam zas bylo málo.

Jinak souhlas sPROCHYm, že to je genialní název vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sa moc v autach nevyznam a neviem ako inak popisat tuto zavadu proste to pipa :-) inak auto normalne ide v pohode akurat ked mi v servise dali nacitat tie chyby tak tam vsade vyskakovala ziadna alebo len sporadicka komunikacia. Brzdovej kvapaliny mam dost aj oleja to som samozrejme kontroloval ako prve. Povedali mi ze v tychto autach byva problem s kablamui ze sa tam dostane voda a tak ale ked mi cele rozpitvali tak vsetky kable boli suche a neposkodene aj konektory v poriadku ziana voda ani oxidacia. Tak ja dnes skusim zohnat ten vypis z VAG mozno niekto podla toho bude vediet viac co sa deje a poradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den.

Mam Fabiu 1.2 rocnik 2004.

Vedel by mi niekto poradic co moze byt ked ked mi v aute nieco trikrat PIPA. Mam vsetky prevadzkove kvapaliny v poriadku aj vsetko ostatne takze nieco doliat nepomoze ;-).

Zacalo to tak ze obcas sa ozvalo z palubovky 3x dlhe pipnutie pocase sa toto pipanie zacalo ozyvat castejsie a teraz to pipa skoro v kuse zaroven sa nerozsvecuje ziadna kontrolaka az doteraz teraz obcas s pipanim blikne aj vykricnik ako pri zatiahnutej rucnej brzde. Auto sme dali nacitat a neustale vypisuje chyby ze ma sporadicku komunikaciu s ABS palubnou doskou servom a este asi dve ci tri dalsie veci scim je kominukacia iba sporadicka. Hladali sme preto chybu v kabelazi ale vsetky kable sme rozobrali a prekontrolovali su ciste a niesu nikde poskodene ani mokre.

Za kazdu radu dakujem.

a kontrolaval jsi konektor na ruční brzdě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim no kukli sme tu brzdu ta to neni a palivo tiez nie mam skoro plnu a to sa mi ozve jednym pipnutim a toto su vzdy tri zasebou :-( . Nemam este ten log ale slubily ze mi ho poslu lebo ako vravim zakazdym tam vypise asi 5 chyb ze nekomunikuju riadiace jednotky alebo komunikacia sporadicka aj ked sa chyby zmazu okamzite znova vyskocia :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvítí se ti při tom nějaká kontrolka?

Nebo pak tady je ještě poslední možnost?

Co máš za rádio??? Už se tady pípání řešilo a bylo to rádio a nastavená nějaká funkce. To téma bych musel pohledat.

Nějaký vlákna o pípání (jen narychlo)

http://forum.skodahome.cz/topic/93384-necekane-pipani-v-octavii/page__hl__p%C3%ADp%C3%A1n%C3%AD__fromsearch__1

našel sem to RÁDIO:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Dobrý den, prosím o radu.

V noci trochu mrzlo, ale zase žádný extrém. Stav nafty v nádrži to ukazuje dílek před rezervou. Ráno když jsem otočil klíčkem do polohy 1, se po pohasnutí kontrolek,  ozvalo pípnutí a bliknul žlutě symbol paliva /symbol stojan - mezi budíky/, takto to probliklo a píplo několikrát /3 x ?/,  po nastartování OK, za jízdy to nic nesignalizuje, nebliká, nepípá, rezerva nesvítí, auto jelo normálně. Zajímá mne co to signalizuje, děkuji za odpověď.

Auto Škoda Fabia 1,4 TD, r.v.2004

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim ked idem nastartovat a dam klucik do prvej polohy zrazu mi nieco raz pipne a neviem co ziadna kontrolka neostava svietit a ani rezervu nemam tu mam link na video ak by ste vedeli co to signalizuje bol by som rad lebo to robi pri kazdom starte https://www.youtube.com/watch?v=B1vWeq_zAsc diki za vsetky rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...