Přejít na obsah

Jiná forma výdělku na podporu provozu


PTiCA

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

v následujících dnech spustíme pro určitou skupinu uživatelů testování nového výdělku na provoz tohoto serveru místo reklam.

 

Jedná se o možnost využití vašeho počítače jako stroj pro těžbu virtuální měny "MONERO".

 

Pravděpodobně se bude jednat jen o skupinu neregistrovaných uživatelů.

 

Pokud se setkáte po načtení stránky s tímto oknem.

Snímek obrazovky 2017-12-17 v 21.05.31.png

Prosím o jeho potvrzení. Nejedná se o chybu ale o souhlas s těžbou na vašem zařízení po dobu návštěvy těchto stránek.

 

Pokud se setkáte s nějakým problémem. Dejte nám prosím vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne nemam nic proti, jen bych to spusteni posunul treba o dva dny, at se o te moznosti vsichni nejdriv dozvi. Takto to na me vyskocilo a neslo na nic ve foru kliknout - pouze na souhlasim/nesouhlasim (tento prispevek zde jeste nebyl), tak jsem nevedel, jestli se mi nahodou nekdo "nenaboural" do pc a pod zaminkou fora nechce dolovat. Aby se tedy hodne lidi taky "neleklo", co to na ne z niceho nic vyskocilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě nic nevyskočilo, jsem přihlášený uživatel a stejně můj PC skodahome využívá. Přijdu na forum a využití procesoru skokově naroste až na 90%. Stačí zadat nějakou jinou stránku a hned klesne. Já s ničím nesouhlasil a až dnes odpoledne jsem se o tom dozvěděl..

 

edit: Vyřešeno. Asi to dělal prohlížeč. Už to nedělá :)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...