Přejít na obsah

poloosy- jaké


pavel3.0.9

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám v háji levou poloosu( vibrace auta, cvakani pri plném rejdu doprava, kdyz za ni vezmu cvaka je cítit vůle v kloubu).Menil jste ji nekdo? nabízeli mi vsude jen original, je nejaka levnejsi alternativa? napr: skf atd, případne máte kod dílu? děkuji za rady

Editováno: , autor: pavel3.0.9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po skúsenostiach s poloosami na Alhambre by som už nad lacnejšími alternatívami neuvažoval, ak je dostupný kvalitný diel, hoci aj za vyššiu cenu. Menil som tam poloosi 3x a nikdy nevydržali ani dva roky. Dvakrát mi neuznali reklamáciu. Bohužiaľ pre 4x4 bol vtedy problém originály zohnať a potreboval som jazdiť, takže som moc možností nemal. Teraz tam mám SKF a už som pravú musel reklamovať. Našťastie to vymenili, ale zjavne je to tiež shit a už chápem, prečo mechanici odporúčajú na poloosiach nešetriť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasně, že je tam příplatek za logo. Na druhou stranu pokud originální díl dodává dejme tomu firma "AB", tak v 99 % platí, že pokud budeš kupovat přímo od AB (tedy bez označení originál), tak se bude jednat o jiné provedení či jinou úroveň kontroly výstupní kvality. Dokonce to klidně může být i přeprodej od jiného výrobce, přebalený pod jejich značkou. Jinými slovy honba za dodavetelem originálu je úplně zbytečná, navíc i ten se v průběhu výroby může měnit. A hlavně SII už se nevyrábí, takže i ty tzv. originální díly se už dávno dělají na úplně jiných linkách a kvalitách, než pro dodávky na pás (z toho důvodu zásadně neměním to, co funguje ještě z výroby). Kup cokoliv, co ti bude cenově vyhovovat a dej "originál" prachovku, protože ta guma je ve finále nejcitlivější místo celého kloubu. A je to také to jediné, co Číňan neumí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...