Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Aleš_BX

Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

Digitální přístrojový panel  

148 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

V sekci Karoq už se už o digitálním přístrojovém panelu píše, ale tam si většina z nás s O III nechodí, zde v sekci O III je o digitálním přístrojovém panelu zmínka ve vlákně Škoda Octavia III facelift , jsou tam i nové ceníky, kde už je digitální přístrojový panel uveden, digitální přístrojový pane je již uveden i v nové návodu k obsluze, a proto si jistě tato nová součíást O III zaslouží své vlákno...

Výstřižek.JPG

Editováno na Aleš_BX
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

a důvod?

pozdější dodělání myšleno nikoliv v autorizovaném servisu, tam většinou nejde nic a přitom to jde....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pánové s dodatečným předěláním bude problém bude se toho muset dost vyměnit,doplnit a dokodovat.urcite to půjde ale bude to hrozná a drahá práce.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Trochu bych se obával spolehlivosti. Např. pokud jsou problémy se staršími rádii, mohl by být problém obecně podobný. Co potom, když to odejde a budiky vůbec nejsou...? Po reklamační době to bude nejspíš dráhy špás... ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne úplne stačí, že čumím 10 hodín denne na monitor počítača + mobilu /pracovné zlo/... Bolia ma z toho oči, vo finále aj hlava, zvyšuje to únavu... Keby som mal na to čumieť aj v aute, nedajbože pri dlhších cestách, bol by to prúser...

Poznámky o tom, že mám čumieť na cestu, si dopredu niekam strčte... Kto má trocha rozumu a skúseností, pochopí o čom píšem. Tí ostatní časom /a s pribúdajúcim vekom/ pochopia tiež.

U mňa neprijateľné ani ako ambientný zdroj svetla za tmy...

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám objednanou Octavii, když jsem ji objednával, tak jsem již věděl, že půjde připlatit za digi přístrojový panel.

Osobně mě to příjde moc digitální barevný kolotoč mám rád klasické budíky stačí, že budu muset ustát startovací tlačítko.

Editováno na Boleslavák
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Klasika je prostě klasika.

Do nového bych si to tedy neobjednal.

• Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Doporucuju si pockat a hodnotit na zaklade osobni zkusenosti.

Jedinne co oslnuje jsou ty stupidni LEDky vedle toho panelu, panel jako takovy neoslnuje (samozrejme zalezi jak moc clovek napali jas/podsvetleni).

Osobne sem furt na vaskach zda ho do dalsiho dam, nebo ne.. Uvidime :) 

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Otazka vkusu. Nekomu se libi, nekomu ne. Nekdo nedokaze ocenit sedou steel na RS a pro jineho je to nejlepsi barva 

Jsem "geek" chci digi kaplicku a rad se s ostatima v dubnu podelim o zkusenosti.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vzhledově je digitální přístrojový panel určitě hezký, ale samozřejmě je to otázka vkusu každého. Pokud je dotyčný ochoten si poměrně tučně připlatit a pokud bude spolehlivost a výdrž panelu na dobré úrovni, pak to dává určitý smysl. Je to budoucnost ať chceme nebo ne, ale za mě pokud mám na výběr, tak prozatím volím klasické budíky, než abych dával poměrně velké peníze navíc za další displej ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

oproti ceně auta to moc tučná cena ani velké peníze nejasou, jsou mnohem tučnější příplatkové výbavy s daleko nižší užitnou hodnotou... u mě v podstatě skoro přesně 1 % z pořizovací katalogové ceny auta

Editováno na Aleš_BX
    • Pozitivní 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně tak, souhlasím s Alešem. Samozřejmě je to řešené v určitém kontextu, a je asi zbytečné o tom diskutovat v souvisloti s nějakou "holoverzí" auta. Jakékoliv příplatky, které jsem doplácel i u verze LK byly většinou výraznější, než to, o čem se mluví u digitálního přístroj. panelu...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

něco pro odlehčení, může se týkat i digitálního přístrojového panelu

Bez názvu.png

• Pozitivní 4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

osobne si nemyslim, ze to je o vkusu, ale uplne o necem jinem. Nechci se ted nikoho dotknout, ale vetsina pripadu, proc chteji obyc a ne digi palubku je o veku uzivatele. Vidim to v praci i ve svem okoli. Starsi lide uz se nechteji ucit novym vecem. Obycejny pristrojovy panel je pro ne pohodlnejsi na ovladani. Ono to poznamenal i Boleslavak ve svem prispevku.

Omlouvam se vsem, koho jsem se dotknul.

• Pozitivní 2
    • Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chápu jak to myslíš a že vyjímka potvrzuje pravidlo, ale mě je 30 a digitální palubku, která je ukázaná v manuálu od mé O3 bych nechtěl. Přijde mi s prominutím tak hnusná, že bych byl ochotnej si i drobných pár tisíc připlatit za tu, co mám teď. A ta se paradoxně spoustě lidem tady nelíbí kvůli šedýmu podbarvení

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To ale asi není origo z O3 nemá to po stranách ty stupnice teploty vody a stav paliva v nádrži..

viz obrázek z ETKy díl číslo 2

Budiky.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se