Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Aleš_BX

Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

Digitální přístrojový panel  

148 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

No, popravdě obsahem a hlavně hustotou bílé na cm2 jsou na displeji nejvýraznější, leda že by byl bílý větší kus mapy. I tloušťka čar budíků a dílků je užší a vzdálenější od sebe. Kdo by jinak nechtěl mít digitální konfigurovatelnou palubku. Škoda. Uvidíme za rok v O IV.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

V reálném provozu to ani po cca 20 tis. km nevidím jako sebemenší problém. O nějakém rušení nemůže být řeč (v mém vnímání).

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Tak jsem displej nafotil dospělým foťákem, aby tam na indikátorech nebyly přepaly a přeexpozice, které zkreslují to domnělé oslňování. První fotka je v kontextu jasu vjezdu do relativně tmavé garáže, ostatní fotky čistě displej. O oslnění to myslím opravdu není :-). Fotky 2 a 3 jsou za denního světla (vysoký jas displeje), poslední fotka (s mapou) je v tmavé zavřené garáži (nízký jas displeje jako v noci).

IMG_0988.jpg

IMG_0985.jpg

IMG_0987.jpg

IMG_0991.jpg

Editováno na Bubaq
    • Líbí se mi 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne to naozaj tiež nevadí ... a to mi napr vadia aj drôtiky v čelnom vyhrievanom skle... 

to čo mi naozaj vadí je že teraz mám na volante tlačítko VIEW namiesto telefónneho tlačidla a pokial nemám v strede navolene menu telefon ale navi napr tak neviem zdvihnúť na volante prichádzajúci hovor... 🙁  zato nad VIEW je tlačítko asistentov ktoré naozaj nepotrebujem lebo sú zapnutí stále a keď ich chcem meniť kľudne si ich nascrolujem v menu

neexistuje kombinácia hore telefon a dole view? Resp to takto nakodovat? 

• Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Priznam se, ze uplne nerozumim... kdyz prijde telefon, tak ho zvednes stisknutim praveho kolecka.... bez ohledu, co mas navolene.

Editováno na Tragedie_v_JZD
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dik za radu skúsim to tak ale mal som tusim menu údaje jazdy a keď prišiel call tak to nešlo takto ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

bez ohkedu, v jakem mas rezimu digipanel, pomud je prichozi hovor, tak se ti na digipanelu zobrazi informace o tom kdo vola, a jakou chces provest akci...

tocenim koleckem muzes vybrat prijmuti nebo odmitnuti hovoru (a stiskem tlacitka tuto akci pitvrdis).

vyvhozi akce je “prijmout”, takze kdyz ti nekdo vola, jen das pravym koleckem prijmout.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Tak vyskúšané a nemáš pravdu... pokial je panel v móde s jedným budíkom uprostred alebo v tom “zhasnutom” móde tak nič nevybehne a telefon môžeš zdvihnúť iba na stredovom displeji alebo tak že ho vezmeš do ruky... udelali nekde soudruzi v Bolce chybu keď kodovali moje auto?

Dik

Editováno na wrc5
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlas, taky mě dost překvapilo, že musím při příchozím hovoru jak vocas něco složitě a rychle překlikávat, protože ani nevidím kdo mi volá, natož abych to mohl rovnou z první ovládat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Update: teraz som mal panel v móde s budíkmi po stranách v strede bola spotreba nevedel som prichádzajúci hovor zodvihnúť lebo sa mi menu telefónu nevyrolovalo... no dosť na 💩

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A není to jen o zdvihání hovoru, stejně tak třeba nevím jak bych mě zavěsit probíhající hovor (který jsem sám vyvolal přes hlasové ovládání), když mám na infotainmentu třeba hudbu a na budíkách prostě budíky (obojí tam bylo před hovorem). Prostě je vtipné že ten probíhající hovor žádné zobrazení pak nezmění, takže abych ho zavěsil musel bych si ho složitě hledat... Prostě Simply Clever :))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je fakt divny .... tohle mi funguje uplne v pohode . Bezici hovor muzu tipnout, priichozi hovor se na columbusu i na digipanelu zobrazi a muzu ho prijmout/odeslat.

pravda, mam karoqa, ale cekal bych, ze funkce bude stejna naproc skodovkou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a tobě se prostě přepne zobrazení cockpitu na telefon (třeba z aktuální spotřeby) a zůstane tam napořád, nebo jen po dobu hovoru? stejně tak columbusu když tam máš třeba navigaci?

já teda mám amundsen....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

omlouvam se, v minulem prispevku jsem se teosku seknul. Ale uwn trosku.

prichozi hovor (vyzvaneni)

- digipanel: bez ohledu na aktualni rezim se zobrazi funkce mobilu, mam moznost prijmout ci odmitnout, zobrazi mi i to kdo vola

- columbus: prepne se do mobilniho zobrazeni, vidim kdo vola a muzu odmitnout/prijmout

po prijeti hovoru

- digipanel: (tady jsem se sekl) se prepne do puvodniho rezimu, co tam byl pri prijeti hovoru (cili treba navigace, neno zobrazeni spotreby atd)

- columbus: zustava v modu mobilu

po polozeni hovoru:

- digipanel: zustava beze zmen

- columbus: zistava v modu mobilu, na puvodni mod ho musim prepnout rucne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Díky za vyjasnění. 

Omlouvám se za mystifikaci. Zkoušel jsem to i s použitím aktivního Android Auto i bez něj a minimálně Amundsen se vždy přepl do režimu hovoru. Takže z pohledu automobilky je to zřejmě  v pořádku.

To že se pak ale já v režimu AA musím při vytočení nebo příjmu hovoru ručně přepnout do režimu navigace, abych věděl kam jedu, a pak zase zpátky k telefonu když chci zavěsit, to je ale pravda. Přitom by stačilo aby se ten probíhající hovor zobrazoval v režimu AA nuceně na digital cockpitu... (předpokládám že v zájmu bezpečí asi nechce automobilka abych za jízdy musel zároveň přepínat pohled na amundsenu na mapu (protože digital cockpit mapu z AA nezobrazí) a zároveň na cockpitu na režim telefon, zejména ne když to jde udělat automaticky. Ale to by zase někdo musel při návrhu přemýšlet ještě trochu víc...

Editováno na capo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Skúsim napísať dotaz do O3 (dufam že to nevadí, keďže v téme S3 je menej ľudí) 

.................................

Editováno na Pawouk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Není dovoleno psát stejné příspěvky do více témat. Tak se podle toho zařiď. Odpověď na svou otázku tedy musíš čekat v patřičném tématu, kde ses začal ptát poprvé.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se