Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Aleš_BX

Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

Digitální přístrojový panel  

118 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jinak s tím nakloněním panelu je to takový nezvyk no, ale myslím, že po týdnu už si toho ani nevšimnu. Jako + beru, že v jednom módu displey zobrazuje jenom Dojezd/aktuální rychlost a všechny ostatní věci zhasnou (čárky od benzinu, teplota), takže v noci se to dá nastavit ať to vůbec ten panel neruší, neosilnuje.

Navigace vypadá pěkně a i se dá dobře roztáhnout. Mám ho teda od výroby, takže za 8K to beru jako za hubičku.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

To naklonění panelu mě taky poprvé praštilo do očí.

Ale opravdu je to otázka zvyku, pár km s ním a už mě to ani nepřijde.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

popravdě, po pár minutách v tom autě jsem to také neregistroval, ale první dojem je z toho zvláštní a je to dáno i tím, jak je displej utopen v kapličce přístrojů... proto jsem výše vzýval k budoucnosti a větší "televizi" ... nicméně  např. BMW GT co má kolega ho tolik nakloněný nemá a přitom se nic neleskne... tam mě fascinovalo to, že přes displej jsou mechanické ručičky...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Má-li někdo zájem o trvalé vyloučení z fora, není problém to promptně zařídit. Svoje osobní půtky si vyřizujte přes SZ, ovšem pokud někdo mentálně nestačí na pochopení významu výrazu "soukromé", nechť sem už nechodí. Jinak bude zakročeno dle pravidle fora. Poslední příspěvky mimo téma jsem smazal.

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nema niekto prosim nahodou komplet vypis z auta co ma virtual? Most optiku som zapojil. V 5F som nakodoval most, graficku variantu cez most tiez. V budikoch ochladne most nic nieje a pose iba na display nacitavaju sa mapy ale nic ://

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Není problém u mě aktivovat. Pomocí VCDS nelze nastavit.

Editováno na ferda25

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdo máte či znáte digitální přístrojový panel, můžete prosím sdělit jaké všechny informace se tam dají zobrazit? Jde mi zejména o provázanost s Android Auto a to konkrétně pro Waze a Spotify.

Rád bych si ho objednal, ale pokud mi bude cpát jen věci z Amundsena jako takového tak nevím jestli to má nějaký přínos...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže pokud prostě denně používám Waze tak je mi vlastně celá tahle věc naprd :). Nebo jaké jiné výhody to má? 

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Naprd bych asi netvrdil. Je to hlavně módní věc plus možnost si budíky přizpůsobit. Ale zrcadlení to skutečně nezobrazuje. Líbí se mi třeba "základní zobrazení", kde je jen pár věcí, displej je hodně do tmava a v noci to tím pádem neoslňuje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 27 minutami, capo napsal:

.... je mi vlastně celá tahle věc naprd....

Ano, takto jsem to též vyhodnotil. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to smutné, jak je celá tahle branže absolutně pozadu. A tím myslím i Android Auto samotné. Já třeba chci investovat do Amundsena jen proto, že už má Wifi (kterou potřebuje Android Auto v3 k bezdrátové komunikaci). Vůbec navigační funkci nepotřebuju, používám waze. A spoléhám jen na to že časem přijde nějaký FW update a s tím to pak půjde.

Stejně tak tenhle display, teď je vlastně pro mě na nic, protože kromě waze i spotify si taky jinak než z mobillu nepustím. Ale taky můžu doufat že se to časem změní. kolik % tomu dáváte? :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

0% ze to bude vyriesene firmwarom, skor v dalsej generacii to vyriesia novym marketingovym nazvom :-) 

Mna napr serie Apple, ze kvoli Waze musim do auta tahat Android telefon.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě pomijite jednu moznost … místo Waze používat vestavenou navigaci. Ono waze není jedina navigace, která umí zobrazovat kolony na silnicích (a uzavírky). Takze bych ještě doporucuil vyzkoušet vestavenou navigaci, a pak třeba zvazil vyhozeni waze.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 33 minutami, capo napsal:

Je to smutné, jak je celá tahle branže absolutně pozadu. A tím myslím i Android Auto samotné. Já třeba chci investovat do Amundsena jen proto, že už má Wifi (kterou potřebuje Android Auto v3 k bezdrátové komunikaci). Vůbec navigační funkci nepotřebuju, používám waze. A spoléhám jen na to že časem přijde nějaký FW update a s tím to pak půjde.

Stejně tak tenhle display, teď je vlastně pro mě na nic, protože kromě waze i spotify si taky jinak než z mobillu nepustím. Ale taky můžu doufat že se to časem změní. kolik % tomu dáváte? :)

Dávám tomu tak 10%. Prostě skoro bez šance. Ty bys po výrobci chtěl otevřený systém. Možnost volby jaké info, jak velké, jak rozmístěné atd.. na displeji mít. Nebo displej zrcadlit 1:1 s mobilem, ať už mobil zobrazuje cokoliv. Samozřejmě by to šlo naprogramovat. Na tom ale výrobce nemá zájem. Kdo by pak kupoval Columbusy za desítky tisíc? Jediné co je donutí je konkurence. Až jeden začne a nabídne něco pořádného, ostatní budou muset taky. 

Nyní na tom displeji zabízejí to samé co vyčteš jinde ve vozidle. S minimální možností nastavení a přidanou hodnotou.  A i tak za to lidi rádi dost připlatí. Tak proč by nabízeli něco pořádného? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě by zajímalo, proč by takové jednoduchosti jít neměli? Je to jen vůle výrobce. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Držte se laskavě tématu => Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Apple pred dvoma dňami potvrdil, že uvolní Car Play pre aplikácie tretích strán - Waze už na tom pracuje. 

Stále sa to bude zobrazovať ale na displayi navigácie, nie na digitálnom paneli....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neviem preco toto robi... zeby kabel? Uz som to nakodoval ale neviem nijak na to dojst preco. Iny kabel nemam zatial(jeden stoji zatial na colnici z ruska):// a org vo vw ani nejde kupit, iba 100m rolka . A este treba konektory, klieste atd ahh.. nevie niekto poradit

4C49ADA4-4293-4313-BB06-0B4C3BF9F472.jpeg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Úspěšně aktivován lap-timer, ale opět nějaká chyba v softwaru - cca. jednou z pěti zapnutí zapalování tam není...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se