Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Aleš_BX

Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

Digitální přístrojový panel  

128 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

V ‎12‎.‎6‎.‎2018 na 22:32, Xfire napsal:

Neviem preco toto robi... zeby kabel? Uz som to nakodoval ale neviem nijak na to dojst preco. Iny kabel nemam zatial(jeden stoji zatial na colnici z ruska):// a org vo vw ani nejde kupit, iba 100m rolka . A este treba konektory, klieste atd ahh.. nevie niekto poradit

4C49ADA4-4293-4313-BB06-0B4C3BF9F472.jpeg

Ahoj, zdravím, mohu se zeptat jestli jsi to nějak dořešil? mám stejný problém.

Děkuji Pepin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    V ‎9‎.‎8‎.‎2018 na 22:27, Xfire napsal:

Ahoj ano uz to funguje. Ked tak pm

Ahoj, řešil jsem přizpůsobení v 5F, tam je vše v pořádku, v budíkách taky, MOST (optika) taky nicméně mi na optice visí Canton a TV tuner a vše jde v pohodě.

jinak 5F mám MIB2 High.

Tak už opravdu nevím.

Prosím o radu.

Děkuji Pepin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jediné řešení je dát 5650350xxx(kde x je zástupný znak, dle výbavy tvého vozu) ve stavu "unlocked"+ nový displej: 5E0919606D.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V ‎13‎.‎8‎.‎2018 na 10:39, ferda25 napsal:

Jediné řešení je dát 5650350xxx(kde x je zástupný znak, dle výbavy tvého vozu) ve stavu "unlocked"+ nový displej: 5E0919606D.

Děkuji za radu, nejsem si jistý jestli s tím bude funkční TV tuner. Oni ho přestali nabízet a asi tím zanikla i funkce v menu.

Každopádně seženu a vyzkouším.

Pepin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, jsou nějaké rozdíly ve funkčnosti dig. panelu pro Amundsen vs Columbus?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo. Resp tedy na digi panelu samotnem omezeni neni, ale na navigaci samotne ano. amundsen neumi soucasne zobrazovat mapu na navigaci i v panelu. Cili funguje jen jedno. 

u colombuse toto omezeni neni.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tvrzení zobrazovaní/nezobrazování na digi panelu společně s navigací Amundsen je potvrzené? Slyším to poprvé a nerozumím tomu, kde by měl být problém. V případě, že tomu tak doopravdy je, potom nezbývá než rovnou šáhnout po Columbusovi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

"Problém" je prostě v tom, že amundsen neumí zobrazovat mapu současně na navigaci a současně v panelu. to je celé.  pravděpodobně HW omezení.

pro přepinání toho, kde se mapa bude zobrazovat je na amundsenu přímo tlačítko - třetí zprava.

s digi panelem jedině Kolumbus. Amundsen je s digi panelem dost naprd.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 23. 8. 2018 na 17:49, Tragedie_v_JZD napsal:

"...s digi panelem jedině Kolumbus. Amundsen je s digi panelem dost naprd."

Jak se tváří Amundsen když se přehodí mapa na digitální panel? Chápu, že změna cíle v mapě je v ten moment možná leda přehozením navigace zpět..  ale je možné se alespoň hrabat v menu atp? Po tomhle příspěvku abych snad ještě přehodnotil objednávku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 12. 6. 2018 na 22:32, Xfire napsal:

Neviem preco toto robi... zeby kabel? Uz som to nakodoval ale neviem nijak na to dojst preco. Iny kabel nemam zatial(jeden stoji zatial na colnici z ruska):// a org vo vw ani nejde kupit, iba 100m rolka . A este treba konektory, klieste atd ahh.. nevie niekto poradit

4C49ADA4-4293-4313-BB06-0B4C3BF9F472.jpeg

Reklamovat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S Amundsenem jde opravdu navigace zobrazovat buď na virtual cockpitu, nebo displeji Amundsenu. Nikoliv na obou, jak je tomu na Columbusu a již tu zaznělo.

Pokud je navigace spuštěna na virtual cockpitu, jde infotainment normálně ovládat viz.video.

Cena přestavby je přes 30tis.Kč, což je opravdu moc.

Video VC+Amundsen zde :

Editováno na LukášCBR

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 27. 7. 2018 na 10:18, Xfire napsal:

Funkcny aj vyber 

5FD37110-4653-4CA7-AF6B-9C860468093A.jpeg

Prosimte vyresil jsi ty mapy?

A kde se koduje ten vyber jestli to neni tajne ...

Moc děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 13. 8. 2018 na 10:39, ferda25 napsal:

Hele vyřešeno MIB2 funguje i MIB2.5 ...rad poradim SZ

Prosím jak nastavit abych to mohl ovladat nastaveni budiku pres Columbuse poradis fuknci vyber?

Ferdo poradis? 

Editováno na jtfcobra

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pro případné zájemce nabízi prodejce Vagserp na eBayi nový virtual cockpit. Cena dle aktuálního kurzu činí 17tis.Kč. Oproti Czech Made (35tis.Kč atp. ponechám raději bez komentáře) cenám je to bezkonkurenční.

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F202440115233

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

teraz ked uz Apple umoznil aj 3rd party aplikacie cez CarPlay, ako sa to chova v kombinacii iFon + Amundsen + Virtual Cockpit? Da sa waze/Google Maps dostat az do budikov?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,

mám otázku k majitelům virtuálního kokpitu. Lze nějak nastavit, aby po vypnutí zapalování zůstala navolená obrazovka s jedním centrálním budíkem namísto té "základní" se dvěma budíky?

Pořád se mi po zapnutí zapalování objevuje obrazovka se dvěma budíky, a to i když mám uložený uživatelský profil a mám jej přiřazený ke svému klíčku. 

(sorry za kvalitu fotek)

jeden.png

dva.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Asi v návodu přehlížím správný postup, ale jak zobrazím/odeberu navigaci v digitálním panelu výhradně ovládáním na volantu? Párkrát jsem ji do digitálního panelu dostal spíše náhodou, zpět do centrálního displeje už nikoli (předpokládám, že to musí jít oběma směry). Trefovat se za jízdy do malé ikony na centrálním displeji je "ergonomickej zážitek".

Editováno na rimsy2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle mě to nejde....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 22. 10. 2018 na 23:11, Bubaq napsal:

Ahoj,

mám otázku k majitelům virtuálního kokpitu. Lze nějak nastavit, aby po vypnutí zapalování zůstala navolená obrazovka s jedním centrálním budíkem namísto té "základní" se dvěma budíky?

Pořád se mi po zapnutí zapalování objevuje obrazovka se dvěma budíky, a to i když mám uložený uživatelský profil a mám jej přiřazený ke svému klíčku. 

(sorry za kvalitu fotek)

jeden.png

dva.png

Já moc neporadím, ale můžu potvrdit že u mě si vždycky pamatuje poslední View. Mám přiřazený profil ke klíčku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nelze doporučuji vypnout profily jen v budíkách pak zůstane nastavené

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)
    před 1 hodinou, capo napsal:

Podle mě to nejde....

... upřímně v návodu jsem nenašel ani přesun směrem do digitálního panelu.

Editováno na rimsy2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se