Přejít na obsah

1.5 TSI G-TEC (CNG) 96 kW


Habi001

Doporučené příspěvky

Vcelku by mě zajímal podíl variant. Jsem členem zrovna té liftbackové skupiny a musím říct, že zmenšení kufru je dost nepříjemné. Dojezd pokud bude v přímé úměře (nyní cca 340km dle mé nohy a tratě), tak by se zvedl na cca 490km a to už je slušné. Pokles hmotnosti díky změně materiálu nádrží je známý?

 

Kromě víceprvku nejspíš odpadne i možnost nezávislého topení, předpokládám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jeste rekapitulace zmen, drivejsi zpravy byly "potvrzeny" nove i na cngplus.cz:

 

- zvyseni kapacity z 15kg plynu + 50l benzinu na 21kg + 15l benzinu (cca 40% nárůst v dojezdu na plyn)

- zlepseni casu 0-100km/h o 1,1s (z 10,9s na 9,8s)

- zvyseni vykonu z 81kW na 96kW, tocivy moment vzroste z 200 na 240 Nm (Habi001, je to tedy pravda a nebo zustane 200Nm?)

- snizeni hmotnosti o 72kg, dosavadni nadrze misto oceli kompozitove, nove navic ocelova nadrz pred zadni napravou

- vlecena naprava misto viceprvkove, tak jako u Leonu a Golfu

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

 

 @Wdog hele jindy bych s tebou souhlasil, ale teď v tom jsou nevině.

Přechod na novou emisní normu dělá problémy i jiným výrobcům.

Kdo se vyzná a případně sleduje nabídku motorizací jiných značek, tak vidí že jich hodně odpadlo bez náhrady nebo bude náhrada až výrazně později.

A postihlo to i výrobce prémiových modelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo o kolik litrů bude menší kufr u kombi? Jsem myslel, že když vyhoděj/zmenšej tu beznínovou nádrž tak to tam trochu přeskládaj a kufr u 1.5 bude větší než u 1.4? Víte to někdo přesněji? CNG by mi nevadilo, ale ten kufr mě (vzhledem k potřebě převážet spoustu hovadin pro dvě malý děti) limituje... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Šutrák napsal:

Tak podle dnesni inforamce by nabeh 1.5TGI mel probehnout na konci roku 2018 s tim, ze bude dostupny pouze v kombi variante (to uz vime) avsak pouze s DSG. Nabeh manualu bude az druhe polovine 2019.

To je škoda, čekal jsem, že 1.5 TSI se dvěma tlakovými nádržemi bude letos v létě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...