Přejít na obsah

1.5 TSI G-TEC (CNG) 96 kW


Habi001

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Na některých trzích jsou počítané daně, pojištění, povinné a další podle výkonu. VW motory měli téměř brzdy nějakou tu rezervu směrem nahoru. Navíc každá metodika měření je jiná a výsledky se mohou lišit (toto je měření na kolech, výrobce měří na motorové brzdě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
před 55 minutami, The_DoctoR napsal:

Dobry den. Jak je mozne ze se mi vlezlo do nadrze jen 16,7kg u 1,5tsi?

 

Ano, je to možné.

Předchozí verze CNG Octavie má kapacitu nádrží 15kg a skutečné plnění do prázdných kolísá o cca +/- 1kg. Záleží to na několika fyzikálních i technických proměnných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht, ten interval kolísání je v praxi spíše +/- 1,5kg, takže interval 3kg. Já sám mám maximum 16,8 kg :-), u staré 15kg! verze, většinou ale naberu mezi 14 a 15 kg.

 

Pozn. již dříve jsem se informoval u odborníka, jak je možné, že to tak kolísá, odpověděl .... závisí to na: teplotě venku, nastaveném plnícím tlaku, teplotě plynu uvnitř stanice, rychlosti proudění plynu, počtu sekcí nádrží stanice, technickém řešení stanice. Teoreticky by se plnicí tlak měl pohybovat okolo 200, ale různí výrobci stanic to zajišťují technicky různě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...