Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Vloženo (upraveno)

Když se podívám na planžetu a ten "obal", tak to taky vypadá na mat...

EDIT: Ale lesklý má myslím @Lukason

Editováno na Martab

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Je to na ceste, tak potom dám vedieť.. ;)

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam klasika ;) ... chce to jen hledat a nekoupit hnedka u prvniho čabaráka :D

27459734_10210921198852059_2844825262200025159_n.thumb.jpg.5c7c180f801cd9a21a26e788eb77a8fe.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam toto je to matne ale aspon tam nejsu videt odtlacky :Ddc3aa54458be81e9c7937df3c26c45c6.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 4 hodinami, Lukason napsal:

Ja mam klasika ;) ... chce to jen hledat a nekoupit hnedka u prvniho čabaráka :D

27459734_10210921198852059_2844825262200025159_n.thumb.jpg.5c7c180f801cd9a21a26e788eb77a8fe.jpg

no kdybys dal místo smajlíka odkaz, jistě bys tím i někoho potěšil...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja som tu odkaz na predoslej strane daval a prisli mi leskle diely.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemá to nějaký negativní vliv na KESSY, myslím tím třeba zhoršení citlivosti nebo tak něco? Pokud je to tedy opravdu kovové.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám zatiaľ iba horný kovový diel a žiadny negatívny vplyv na kessy neregistrujem.

Objednával som aj ten bočný diel z linku, ktorý sem dal @misor1994 na predchádzajúcej strane, ale už mi prišli matné diely. Tie sa mi nepáčia, takže som ich na kľuč zatiaľ nedával a citlivosť kessy neviem overiť.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsem objednal tu sadu obou dílů z odkazu ronskispeeda z předchozí strany. To by měli být také matné, tak uvidím co dorazí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak mi došlo, samo sebou v matu, přitom mi číňan tvrdil, že to bude lesk, nicméně nevypadá to až tak špatně...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Včera mi došli také matné (ale já jsem matné chtěl) a vypadá to líp než jsem čekal. Je to kov, ale nějaký dost měkký, spíš nějaká slitina takže předpokládám, že na tom budou dost vidět škrábance. Kupoval jsem na dva klíče. Na jeden to pasovalo velmi dobře a u druhého jsem musel použít trochu větší sílu na "zacvaknutí" obou dílů.

Klicek_01.thumb.jpg.e9091a50c65b41f3ce27ea7c6caf1f61.jpg

Editováno na luban

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vypadá to dobře. Mohl by jsi říci, proč si chtěl matný? Lesklý mi příjde vhodnější k té lesklé kovové sponě,nebo-li upgrade klíče č.1 .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak to myslíš "ke kovové sponě" ? Oba kovové díly jsou matné. Jediné co je lesklé, je to tlačítko vystřelování klíčku, a planžeta klíčku, ale to vůbec nevadí. Matnou jsem bral proto, ze ten plast je také matný, tak mi to přišlo, že to k sobě bude lépe pasovat. A také jsem se všiml, že logo Škoda co je na druhé straně klíčku k té matné perfektně pasuje. Je totiž takové trochu do šeda, přesně jako jsou ty matné kovové díly. Trochu to na té fotce mate, blbej násvit ;-)
    Klicek_02.thumb.jpg.aae1322737cecf00a3c8dc722e5caa36.jpg

Editováno na luban

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ten spodní díl, jak ty říkáš, mám lesklý, proto se mi k němu nechce dopasovávat matný díl.
    IMG_0642.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@luban to kupoval oboje pokud správně chápu, takže oba díly pak k sobě ladí.

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

LukášCBR: Aha, tak to jo, to bude lepší ten lesklý.
    Martab: jj

Editováno na luban

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Moje chyba, špatně jsem to pochopil a nedošlo mi, že si to kupoval jako celek. Omlouvám se.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ten bok jsem ani samostatne nenasel ke koupi... no me to slo taky hodne spatne nasadit a chtelo to hodne hrubou silu, nebyl k tomu ani sroubek jako jsem mel k samotnemu poutku... sroubek jsem musel sroubovat trochu ze sikma, lip to spasovat neslo...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta absence šroubku mně naštvala nejvíc. Taky jsem naštěstí měl šroubek z poutka, ale objednal jsem 2 sady kdyby někdo chtěl, ale nemám to jak namontovat. U toho boku se musí jedna packa uvnitř urvat aby to šlo “lehce” nasadit, poutko taky někdo upravoval, no mě to hrubou silou docela dobře sedlo takže i šroubek šel dá se říct z lehka. 

Zkoušel jsem aji sehnat šroubek, ale zaprvé hledat na internetu na slepo je nic moc a zadruhé jde objednat jedině desítky šroubků naráz a třeba z Ebaye za nějaký 300kč s tím že potom ty špatný nevyměním tak to ee.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čiže lotéria? :)

Inak ktorý diel je lesklý a ktorý matný? Na fotke vyzerajú byť všetky diely nejaké matné..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ten horní je lesklý...je to vidět na velkém monitoru... ;) Na mobilu nebo menším laptopu bych z toho byl taky zmatený. :kol-47:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

oba dva jak bocni tak i spodni jsou matne.

Jen ten bocni vic sviti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Darujem Vám bočný diel :D ja si ho na kľúč nebudem dávať. Je lesklý

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se