Přejít na obsah

Automatické stmívání zrcátek


Tomas F

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Jak jsem psal 30.ledna řidíčovo zrcátko se mi vůbec nestmívalo, říkal jsem si že oděšli krystali v zrcátku a budu muset sehnat druhé, nakonec jsem zrcátko rozdělal přeletoval zaoxidované připojení ke stmívání a vše funguje a víc nic neřeším,

 

nejlépe to vyzkoušet když je tma zapnout klíček nebo nastartovat a svitít mobilem / baterkou na diodu v zrcátku co je v interiéru a poznáte hned jestli se všechny zrcátka stmívají stejně rychle atd ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny,

 

přestalo fungovat vytápění levého vnějšího zrcátka. Měřením jsem zjistil, že je přerušena vodivá cesta na topné folii. Zrcátko je zároveň stmívatelné, což znamená, že nové stojí docela ranec. Myslíte, že by se dala vyměnit jen ta folie? Má cenu se do toho pouštět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
V 17. 7. 2018 na 13:30, Martttin napsal:

Ak sa ti podari odlepit zamotne zrkadlo od tej folie, tak by to islo. Ta folia sa da za par korun kupit na ebay. Sam som nad tym rozmyslel, ale nechcelo sa mi do toho pustat. lebo som nenasiel presne taku foliu.

a nešla by ta nová folie nalepit přes tu stavající vadnou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyhrieval by si nie priamo sklo, ale foliu.... uz cakam na tu z ebayu, ale nedavam tomu velke nadeje, je to iny tvar, uvidim, ci sa to bude dat nejak napasovat.... kazdopadne 8k za zrkadlo je celkom masaker, ked si zoberiem, ze v dnesnej dobe to uz nieje ziadna vesmirna technologia a nepokazi sa samotne stmievanie, ale blba folia za cenu 10 korun...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...