Přejít na obsah

pojistkova skrin


dusan94

Doporučené příspěvky

Dobry den,

 

ma prosim nekdo fotografii pojistiek vnutri Skoda O3? Kde sa presne nachadzaju, ako sa k nim dostat. Su z boku? Staci fotka z nahladu. Ma niekto prosim?

A druhe: Urcite je tam nejaka skrutka, na ktoru by sa dala spravit kostra, ze? Aka je velka ta skrutka? M6? Ide mi o to, aky konektor mam kupit na kabel. Velkost oka. Dakujem vam.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ales, ja som to cital. Aj ti poviem stranu. Niekde okolo 200. ALE!

 

Pise sa tam, ze z lava, z prava stlacit a potom vytiahnut von. LENZE to nejde tak lahko. Zhora je tam taka zapadka, ktora je dost vysoko a dost to treba asi zohnut, obava, ze sa to zlomi.


A O2 to ma tusim na boku. Tak preto.

 

Lebo, jednoduchsie sa mi vidi, ze by som dal dole ten bocny panel, ktory by siel lahko dole. Ale tam potom podla navodu tie poistky nie su.

 

 

Po dalsie som sa pytal na toho, kto ma nahodou fotografiu toho vnutra a vie ake su tam skrutky. Lebo mam tu ocka na kabel - konektory na vacsie, mensie skrutky. Preto som sa pytal ake su tam skrutky, aby som si ten konektor -minus - mohol uz doma na kabel nalisovat.

 

Skratka, detailna fotka by pomohla.

Ale tu si kazdy vyberie len to co chce, neporadi. Na nemeckych forach su pouzivatelia omnoho priatelskejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Behem hledavani stejneho problemu jako mel dusan mi vyjelo toto tema jako prvni. Sam jsem s tim hodne zapasil, postup se sipkami z manualu je nepouzitelny. Takze pokud to nekomu pomuze, zvolil jsem tento postup ...

 

 

Vyklopny kastlik, za kterym jsou schovane pojistky je na spodni strane nacvakly na dve osicky. Prsty lze nahmatat misto, kde je plastovy "valecek" kastliku preruseny. Zatlacenim na tyto plastove "valecky" dojde k vycvaknuti kastilku.

 

Zpatna montaz je jednoducha, na plastove osicky nacvaknete kastlik, pri zavirani je potreba vyvinout trochu vetsi silu na prekonani plastoveho zobacku, ktery zabrani opetovenmu uplnemu otevreni.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...