Přejít na obsah

Mlžení oken


maxspeed

Doporučené příspěvky

najdeš jí pod spolujezdcem,ale myslím že musí dolu plast pod motorem,že to teče na něj. Zkus jí něčím prošťournout. Nebo lepší než ležet pod autem,je sundat kastlík, vyndat ventilátor a uvidíš výparník(pokud máš klima) a třeba inejkční stříkačkou do tý vaničky pod nim nastříkat vodu a koukat pod auto jestli to teče. Nebo taky zkus olíznout to zapocený sklo,jestli to bude mít nějakou příchuť-takovou nasládlou a štiplavou,teče ti radiátor

jo jak psal PatrickE3,vyndej kobereček u spolujezdce a osahej podlahovej koberec,jestli není nasáklej :)

Editováno: , autor: dadaoct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se ale,zapomněl jsem napsat hned na začátku asi tu nejdůležitější věc a to že klimu to nemá. JInak koberečeky jsou suchý. připadá mi,že to auto se vyloženě zadýchá a nejde s tim nic delat.pomuze akorat tak otevrene okno ale v tomle pocasi to neni dvakrat prijemne :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu pridam aj ja. Tie odvody vody sa dobre daju precistit lankom bowdenu napr z prehadzovacky zadnej alebo brzdy. Je to dost dlhe,ohybne,krutenim to pomaly nasukaj dnu az dojdes na druhy koniec.

Pod torpedo sa nemusis skusat dostat,mozes to skusit z opacnej strany prepchat,pri otvorenych prednych dverach.

K tomu zahmlievaniu. Napada ma este ze ako bolo spomenute,auto sa zadycha,alebo lepsie auto nedycha?

Co tak pozriet do kufra na pravo ci mas volne,nezalozene niecim odvetravanie,prip. odlozit kobercek a pozriet na tu klapku ci sa otvara,ci neni zalepena,zaseknuta a pod.

Je tam taka gumova klapka ktora ti odfukuje vzduch z auta von.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, já mám problém taky okny. Ale můj problém spočívá v tom , že když ráno přijdu k autu má zamlžené okna ze vnitř.

Mám octavii 1,6 55Kw bez klimi. Bratr má fabii a stojí cca 2metry vedle mě a když ráno přijde vše je ok. čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Je tam taka gumova klapka ktora ti odfukuje vzduch z auta von.

Koukám na to jak z jara. Kde je v kufru gumová klapka na "odfukování" ? Nic o ní nevím... :kuk:

Jinak k zamlžování - vysoká vzdušná vlhkost + větší rozdíl teplot venku/uvnitř. Už se to omílalo x-krát. Čistý kabinový filtr, zkontrolovat odtokové kanálky a možné zatékání do vozu (těsnění). Před uzamčením auta nechat řádně vyvětrat/schladit vnitřek vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu pridam aj ja. Tie odvody vody sa dobre daju precistit lankom bowdenu napr z prehadzovacky zadnej alebo brzdy. Je to dost dlhe,ohybne,krutenim to pomaly nasukaj dnu az dojdes na druhy koniec.

Pod torpedo sa nemusis skusat dostat,mozes to skusit z opacnej strany prepchat,pri otvorenych prednych dverach.

K tomu zahmlievaniu. Napada ma este ze ako bolo spomenute,auto sa zadycha,alebo lepsie auto nedycha?

Co tak pozriet do kufra na pravo ci mas volne,nezalozene niecim odvetravanie,prip. odlozit kobercek a pozriet na tu klapku ci sa otvara,ci neni zalepena,zaseknuta a pod.

Je tam taka gumova klapka ktora ti odfukuje vzduch z auta von.

Tak jsem vše vyzkoušel a pořád se to mlží,ale pak jsem zkusil ofuk přepnout na jiny smer nez na predni sklo a zapnul jsem v nitřní okruh a neveril, auto se prestalo zamlzovat..... :feve: tak nevim jestli treba nemam tu klapku nejak prehozenou,nebo to ovladani. nevis jestli se to muze stat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci tu klapku tam mam a mam na ni dotaz , k cemu přesně slouží? Celkem mě hodně štve , že když osolím rádio a subwofer tak ona vydává strašné zvuky(rezonace) dá se to nějak řešit?

sluzi na odtlakovanie kabiny. si zober ze tlacis dnu vzduch spredu a kam ide potom na druhom konci? No predsa tade von.

Myslis ze to rezonuje prave ona? To ti je len taka gumova blana,teda zeby ta rezonovala? To pojde odinakade .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

čau dotaz: když je vlhko a chladno nemusí ani pršet tak mi trvá strašně dlouho než vofoukám čelní sklo(cca 20 min i víc) a zadní boční okna jsou pořád zamlžený, ofuk skla musim mít pořád puštěnej naplno. Mam climatronik má to nějakej vliv. Ve fabii to nikdy tak hrozný nebylo. Dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já jsem to taky řešíl a už jsem na to přišel! Teče mi výměník topení. Když jsem zapnul topení na plno,tak mi z toho šla pára jak mlha na diskotéce a dole pod topení jsem oběvíl kapičky vody.Zatím to zkouším řešit hliníkovým práškem na opravu chladiče,co se nasype do vody a uvidím.Jak to nepomůže,tak budu muset vyměnít výměník. Jinak bych doporučíl pořádně vysušít vnitřek auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...