Přejít na obsah

Nájezd - kolik máte se svou F3 najeto?


epo

Doporučené příspěvky

Tak dlouho ho mit asi nebudu, ale kdo vi :)

Nedolevam nic, menim po 15tis. Doleval jsem kdysi davno jednou jedinkrat asi 2 deci ve Svedsku, kdyz jsem mel prejetou vymenu asi o 2.5tis. 

Zbytek toho oleje stale vozim vzadu v kufru :D

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Tak vracím auto s 98 tis.km, najel jsem s ním lehce přes 92 tis.km. Žádná važná závada, motor nežere olej, spotřebu mám kolem 6,5-7l, hodně dálnice.

Odešlo levé přední ložisko a jednou se měnily komplet přední brzdy,  zadní původní, ale už jsou ko. Jednou jsem měnil baterku v klíčku, dal jsem CR2032 a drží skoro 3 roky.

Měnil se na záruku kompresor kvůli "šustění" klimy a teď jsem si vzpomněl, že při výměně oleje praskla olejová vana kolem závitu - opravu platil autorizák, který dělal výměnu.

Dvě sady gum taky pořád původní. Letní mají sotva 2mm, zimní jsou na hraně 4mm. Za 4,5 roku to auto moc nechtělo.

Akorát teda vrže, a sklápí se sedačka :D

Oproti třeba FI musím říct, že podvozek celkem drží, ani kosti se neozvaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Za 5 rokov manzelka stihla natocit 49000km.

V zasade ziadne zavady sa neprejavili, okrem sem-tam piskajucej klimy, ale to som nemal energiu riesit 😀

Momentalne bude treba vymenit komplet zadne brzy (na STK som presiel s drobnou zavadou a pri brzdeni kopu).

Kedze predlzena zaruka konci, pockam kym sa nezacne auto sypat a pojde do sveta 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...