Přejít na obsah

Xenony svítí do země


Shaarky

Doporučené příspěvky

Takze dnes som vymenu zvladol,ale je to teda porod.Musi ist dole podblatnik,lebo inak sa k zaistovacej pruzinke vybojky dostat neda.Navod na demontzaz som vytlaceny mala,ale aj podla neho mi soferova strana trvala hodinu 20,kym  som vybojku vydoloval.Druha strana uz bola otazka 10 sekund.Proste chce to vediet ten grif odistenia a je to vpodstate brnkacka.Osadil som Osram Cool Blue Intense.Az sa trosku rozhoria,zhodnotim,ci ta vymena stala za to.Zakladnu polohu nebolo treba nastavovat,ale samotne nastavenie svetiel som preventivne absolvoval.Boli ozaj iba minimum rozhodene.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, mě se taky moc nelíbí jak základní BiXenony svítí. Byl jsme na kontrole a jsou nastavené dle předpisů. Auto má 185 tis. Km a 3,5 roku. Nevím jestli pomůžou nové výbojky a jestli je nějaká rezerva při manuálním zvednutí světel. Nerad bych oslňoval protijedoucí vozy.   

68971440_1874690185966890_1249192818589564928_n.jpg

69232019_2464217563616460_232054381468450816_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
V 6. 7. 2018 na 19:53, Patrik1971 napsal:

Zakladnu polohu nebolo treba nastavovat,ale samotne nastavenie svetiel som preventivne absolvoval.Boli ozaj iba minimum rozhodene.

Ahoj, nastavení polohy jsi dělal sám nebo servis? Mám levé světlo po výměně a od té doby mám pocit že nic nevidím. Když si stojím u zdi tak je tam výrazný schod mezi levým a pravým.

 

 

20230114_213349.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...