Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás škodováky!

 přes noc na 30.12.2017 mi byl odcizen z mého auta Superb 2 - Columbus, v Praze na Smíchově.

V autě jsem měl po kastlíkách různých věcí, i peněz, ale nic jiného ho nezajímalo. Jen Columbus.

Typ 3T0012151AS.

Náhlášeno na policii, ale tam se nejspíš ničeho nedočkám. Sice brali otisky, ale tohle ukradl podle mě někdo zkušený.

Kdyby prosím někdo zjistil info ohledně tohoto typu, dejte mi prosím vědět. Určitě se dohodneme!!

 

Díky moc za pomoc!

Pepa

773627636

 

PS: od známých zjišťuji info, že novou navigaci koupím min za 75tisíc. Máte někdo zkušenost s těmi navigacemi okolo 15tisíc na netu? Díky.

 

26171239_10204152312764035_4070014253409998537_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Josef H. napsal:

 

Máte někdo zkušenost s těmi navigacemi okolo 15tisíc na netu? Díky.

 

 

Tím že jí koupíš na netu/bazaru podporuješ zloděje ve své činnosti protože 99 ze 100 v bazarech bude kradená. Neříkej že tak drahé auto nemáš pojištěné ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak..... Ten kdo prodává Colomba ho v 99,999999 %  případů vymontoval ze SVÉHO auta, protože:

1) si pořídil kvalitnější rádio z Číny a příští dva roky chce zasvětit jeho zprovoznění,

2) všechny cesty se už naučil zpaměti a navigaci už nepotřebuje,

3) auto naboural - na bazoši býval maník, který měl takovou smůlu, že zbořil i několik aut za den.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

bohužel pojištěný jsem to neměl... vocas

chtěl bych zase Columbus, protože se to fakt pohybuje okolo 10ti, ale jak píšete, podporovat je v tom nechci... ale zase si říkám, že to jsou třeba z bouraček... nevim

Máte někdo třeba alespon zkušenost s navigacema podobnyma? např Xtrons PF73MTV nebo 2Din?

navigace, dualzone, 7"display... ale spíš mi jde o zvuk, píšou výkon 4x45, ale stačí to pro Sound system? 

Editováno: , autor: Josef H.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 1. 2018 na 19:53, Martin.sv napsal:

To se jeste krade??? Dej jeste vyr.cislo. Navic Columbus byl nedavno na eshopu ŠA, kdy vychazel na 45tis. V soucasnosti jiz neni mozne dohledat, Columbus byl vyrazen z nabidky. 

taky jsem si myslel, že se nemusim bát, ale asi krade, našel jsem na FB, že tu noc zmizely ty Columbuse tři

to vyrobní cislo jsem hledal v prirucce, ale bylo tam jen to cislo, co jsem napsal v uvodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, kamarádovi přesně takhle jednoho nedávno ukradli. Teď teda uvažuje o tom, že koupí Columba přes nějakej bazar (taky to neměl pojištěný :-/). Existuje nějakej seznam výrobních čísel, ve kterém by se dalo vyhledat, jestli ta konkrétní je kradená, či nikoliv?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohledat se dá pouze zda li byla nahlášená krádež policii a auto bylo vybaveno columbem z výroby dle skz čísla , pak stačí když pojede do autorizáku kde je kradený radio v registru a až si přijdeš pro auto čeká na tebe kriminálka.

Editováno: , autor: jirka toledo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strasite. Pokud koupis kradeneho Columba v zastavarne, mas od toho doklad, tak postizeny bude bazarista, ne ty!! Pokud bys doklad nemel, tak muzes byt odstiham za podilnictvi (kdy kupujes vec za cenu nizsi nez je cena obvykla). Dalsi vec je, ze v novem obc. zakoniku uvedeno, ze pokud uzivas vec, kdy netusis, ze byla kradena, tak po 3 letech se stavas jejim vlastnikem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Martin.sv napsal:

Pokud koupis kradeneho Columba v zastavarne, mas od toho doklad, tak postizeny bude bazarista, ne ty!!

postižení jsou všichni, ale v praxi to odnese poslední článek řetězce, protože jemu autorádio zabaví. Náhrady škody se pak můžeš domáhat tam, kde jsi koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
V 3. 1. 2018 na 10:53, cosby napsal:

Pepo,těchle typů jsou tisíce takže nikdo ti ji nedohledá.Nová stojí okolo 65 a pokud jsi měl vůz pojištěn,zaplatí ti to pojišťovna.

Navi možná najdeš někde v Praze 

Taky mám v plánu koupit Columbuse samozřejmě pojištění chci Se zeptat jak na to pojišťovna reaguje pri odcizení??? Vyplácí hned na účet nebo se nějak škube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, 

dnes 15.3.2019 mi ukradli na Prahe 4 (Ústav materstvy) radio Columbus. Viem ze je to tu uz niekolko krat opakovana tema kedze su to caste situacie a viem ze sa mi asi neoplati kupovat novy Columbus pretoze do mesiaca by mi ho zase ukradli, takze sa chcem opytat na nejaku lacnejsiu, relativne kvalitnu alternativu do Superba? Pripadne asi bude nemozne ho vypatrat?

IMG_20190315_132143.jpg

IMG_20190315_133755.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...