Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Proto jsem nekupowal columbuse, kdyz jsem dodělaval kameru couvaci s dab+ :)

Columbusy jednak moc kradnou :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Primárně je problém v tom, že ty čorky furt někdo kupuje a pokud kupující není vyložený retard, tak moc dobře ví, jaký je původ zboží. Takže shrnuto, podtrženo: ten, kdo na netu koupí levného Columba jsou buď slaboduch, nebo spolupachatel (případně oboje) :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě takto vykradli auto kvůli kamerce za 500 kč a k tomu vybrali ještě schránku před spolujezdcem a ze zadních sedadel si odepnuli popruh pro psa ... Stalo se to přes noc v celkem úzké ulici mezi domy. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od she4lock
        Mapy západní evropy 2019 v16 8536 / instalační DVD

Volkswagen RNS 510
        Volkswagen RNS 810
        Seat Media System 3.2
        Škoda Columbus

Mapy obsahují tyto státy: Andorra, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Řecko, Francie, Rakousko, Německo, Gibraltar, Velká Británie, Maďarsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán

Instalační manuál v ceně. Doba instalace cca. 1h.

- inzerát platný do smazání

Pošta:
        - obyčejně - 30Kč (platba pouze předem na účet)
      • Od Wollmy
        Ahoj, mám takový problém a jdu sem pro radu.
        Centrál funguje pouze na odemknutí což je způsobeno nejspíše tím že i když zavřu dveře tak maxidot je ukazuje jako otevřené.. dále mi nejde otevřít kufr protože stejně jako u dveří maxidot taky ukazuje že je otevřený takže furt otevírám klíčem je to dost na ho*no musím pořád chcípat motor atd.. 
        Když si nastavím aby se osvětlení rozsvítilo po otevření dveří tak svítí pořád páč jsou jakoby pořád otevřený..
        a teď co s tím? někdo říká mikrospínač někdo svazky mezi dveřma a sloupkem..
        Setkal se s tím někdo? 
        Předem díky za opověd
        Škoda Superb 1 2.5 TDi BDG 120kw 
      • Od KoNG
        Najdete ji ZDE
        Nebo přímo na webu Škodovky ZDE

Zatím to je zadarmo
      • Od Kamca1
        Dnes jsem četl v jednom časopise že by i Kodiak měl dostat tento velký displej víte o tom někdo něco?
      • Od PTiCA
        Po aktualizaci FW autorádia Columbus jsem zjistil že se mi nepřehrává "Bluetooth audio" z mobilniho telefonu a ikonka je neaktivni.
        Předpokládám že postup bude stejný i u Amundsena

Proto jsem hledal příčinu a zjistil jsem že tuto funkci mám deaktivovanout. Zde přináším stručný návod na jeho aktivaci.

Je potřeva kabel VAG-COM a sním se následně připojit na jednotku
        VCDS -> 77. Telefon

Kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování

Kalkulačka pro dlouhé kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byte 4
        Bit 0 -> Multimedia funkce (Bluetooth Audio)

Uložit a je hotovo...