Přejít na obsah

Prodřená sedačka alcantara/kůže


petr.podzimek

Doporučené příspěvky

Ahoj,

název jsem upravil.

Byl jsem se kouknout kudy jde pás a tím opravdu to asi nebude. Ten spodní díl pásu se po sedačce neotírá.

Připadá mi to podivné, když je to kůže a tam by měla něco vydržet. 

 

Přemýšlím, že s tím zajedu do servisu, protože Když to takhle vypadá po půl roce, jak to bude vypadat po roce nebo po 2. Navíc i ty švy na mojí sedačce vypadají o třídu hůř než ta na fotce od @Aleš_BX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Je to normální pokud nasedáš přes boční vedení sedaček (opřeš se o ně).. popřípadě cvoky na riflích jsou problém.. A to ti Škodovka na záruku nejspíš neuzná.. Už jsem zažil víc takovejch případů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cvočky na zadní části riflí nemám. Kontroloval jsem všechny.

Tak nějak mě nenapadá způsob jaký bych se dostal do sedačky bez dotyku bočního vedení sedačky, když ta sedačka má bočnice poměrně dost vystouplé. Navíc je tam samozřejmě volant. Odsouvání sedaček pro nastupování Octavia III FL nemá :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si na to v RS dávám velkej pozor.. Jak už u dvojky tak i teď u trojky a nikdy jsem neměl problém s čalouněním sedaček.. 

Dvojka měla 221t km při prodeji a sedačky jako nové a teď v trojce mám 172t km a stále neporušené. :) 

 

Bohužel nevím, co jiného poradit než se snažit nastupovat přímo na sedák a neopřít se o opěrák.. respektive boční vedení. znám zákazníka se stejným problémem jen v Kodiaqu.. po 3/4 roce bylo boční vedení téměř KO. Důsledek? špatné nasedání - neuznání reklamace. :X 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Martin Bednář said:

Já si jenom vždycky říkám, jestli ty komponenty na pojezd sedačky jsou fakt dělaný na to, aby vydržely dlouhodobě ty posuny sedačky...

Jednou mi někdo říkal, že EasyEntry z výroby má snad silnější elektromotorek, nebo odolnější převody, či co...

 

To si nemyslím.. (neříkám že to tak není) nicméně pokud se člověk vyloženě na sedačce nevozí jako na horské dráze.. kdy tepelná pojistka motorek vyřadí na chvilku z provozu.. Tak to bude jezdit i s easyentry bez problémů.. i x roků.. :) protože jde jen o posunutí dozadu a dopředu.. a pokud nevysedáte na každé křižovatce.. neměl by to být pro motorky až takovej problém. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zní jako skvělá věc! :) 

Do jakejch aut jde tato funkce dokodovat? do všech co mají posuv sedaček? nebo musí mít i personalizaci?

eventuálně v jakém programu to kodovaní probíhá?

Editováno: , autor: Ulipek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...