Přejít na obsah

Fabia 1.0 TSI úpravy - chip - pro všechny motorizace


motorpower

Doporučené příspěvky

V 6. 1. 2018 na 13:55, marfan napsal:

To je ohromný posun vo výkone keď 81kw verzia po zabehnutí má aj cez 90kw, ale aj nemusí. 

 

Mňa by ten max potenciál tiež zaujímal, keďže niekde som čítal, že tento 3 válec je robustnejší ako 1,2 TSI.

Jak u koho sérii jsem měřil na šesti  81čkách a nejvíce jsem naměřil 84kW. Asi mám poctivě nastavenou brzdu , měření odpovídá výsledku měření na hřídeli z DE, 83,6 kW a 81,5 kW. V každém případě mě třívalec překvapil tím co jsem nečekal, je poměrně kultivovaný.  Ale stejně bych si ho asi nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty máš reálnu skúsenosť ako to je, ja mám len niekoľko info s magazínov, fór a webov kde to bolo napísané, ukázané.

Keď vidím ako ten trojválec ide podľa videí kde predvádzajú zrýchlenie tak mám pocit, že ten motor ide o dosť lepšie ako 1,2TSI.

 

Tento trojválec limituje turbo ? či niečo iné ?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím ... jaký máte názor na chiptuning? Má už někdo zkušenost s úpravou tohoto typu motoru. Skoda Fabia 1.0 TSI 70kw (95hp) r.v. 2018 (zaplať pán bůh bez filtru pevných částic) ...  Doporučili byste upravu? Já vím, že se říká "z hovna zlato neuděláš" ale i tak ... navýšení na 84 kw od quantum chiptuning zní zajímavě ... ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 rok později...
V 7. 2. 2019 na 18:07, arokysjerdno napsal:

Zdravím ... jaký máte názor na chiptuning? Má už někdo zkušenost s úpravou tohoto typu motoru. Skoda Fabia 1.0 TSI 70kw (95hp) r.v. 2018 (zaplať pán bůh bez filtru pevných částic) ...  Doporučili byste upravu? Já vím, že se říká "z hovna zlato neuděláš" ale i tak ... navýšení na 84 kw od quantum chiptuning zní zajímavě ... ? 

Quantum SW jsem videl a hruza. Nedoporucuji, navic v CR je to jen "franciza".. jako mekac.. ceska pobocka ani nevi co dela (nedelaji sami SW), resp dostanou jen to co jim posle "matka"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 6. 2. 2021 na 19:11, JendaII napsal:

Ahoj, máte někdo zkušenosti s čipem u této motorizace se zapsáním do TP? U koho, parametry (kw, Nm) a cena?

Zápis do TP je v reálu k ničemu, zápis navíc lze při navýšení pouze do +20% a zápisem ztrácíte tovární záruku, navíc SW verzi nahranou v ECU žádná STK neřeší, ani nemůže, nemají tovární čísla SW verzí od automobilek a je prakticky nereálně, že by se to v budoucnu změnilo (běžně je na jeden motor několik SW verzí od automobilek, či aktualizací)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...