Přejít na obsah

Nesvítí kontrolka serva


Czrkmcz

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi mám dotaz, jak je možné odpojit , prípadně deaktivovat kotrolku serva u Fab I 1.4 TDi rv 2007 ? jde mi o to ze auto bylo z bazaru kde kontrolku nejakym zpusobem odpojili aby nesvitila , zavada se nehledala protoze nebyl duvod *nic nesvitilo*,  takze po vymene serva , cidla a konektoru bych chtel aby bylo vse ve stavu aby kdyz bude zase problem aby me na to upozornila kontrolka, bohuzel po otoceni klicku se nerosviti kontrolka serva a to ani kdyz *nasimuluju* nejakou zavadu tak take ne ,, kde se da kontrolka odstrihnout aby nesvitila ? za budiky jsem koukal vsechny kabely jsou neporuseny , 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kontrolka se tvari jako kdyby tam vubec nebyla pri prodeji auta ji museli nejak vypnout nebo odstrihnout aby nikdo nezkoumal ze tam je zavada , servo bylo v haji takze se menilo , menilo se i cidlo , takze servo je ok jde mi o to ze se po otoceni klicku vubec nerosviti jako by tam vubec nebyla, po otoceni klicku se ma rosvitit a zhasnout , ppkud je chyba zustane svitit , servo sem odpojil a diag vypsala chybu serva nicmene kontrolka nesvitila ( pritom by mela ) proto me zajima jak se da vypnout abych to mohl uvest doporadku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...