3 příspěvky k tomuto tématu

Ahoj, je normální dolejvat po 2000 km 0,75 l chl.kapaliny?.....pod autem louže není:mellow:

0

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Normální to není. Zajeď s tím do servisu. Mě asi ve 100000km odešla vodní pumpa. Někde mi přes ní kapala kapalina. Mám sice benzín, ale vodní pumpy budou principiálně stejné.

0

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejnej problém u FL při nájezdu asi 10k, postupně si to vzalo třeba polovinu nádržky na 200 km. Už si nepamatuju, co tomu bylo, ale postupně mi vyměnili snad půlku motoru...

0

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!


Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.


Přihlásit se

 • Podobné příspěvky

  • Od jakun
   Ahoj, mám problém teče mě patrně někde od před. skla či ventilátorem (pod filtrem je sucho) nebo klimou do vozu. Když otevřu před. kastlík tak je dno mokré a pod zadní pravou rohožkou je louže. již loni mě tam nateklo a tak jsem to vysušil a byl klid. Ovšem patrně jak delší dobu prší (několik dní) tak tam opravdu někudy teče. Určitě taky vedou od skla odvod. hadičky a možná bude ucpaná. Neporadíte mě jak na to přijít či co vyčistit? Klimu moc nepoužívám a tak to kondenzát asi nebude. Mám pod zadním koberečkem odhadem 0,5l vody. Dík.
  • Od 24.mara.masa
   Zdravím,
   měl jsem problém s rychlým mizením vody do ostrikovačů, skončilo to výměnou trubky trysky. Ale když jsem měl oddělanou látku (koberec?) v motorové části, tak jsem si všimnul, že když stéká voda po skle do meziprostoru, kde jsou uchyceny sterače, tak velká část vody odtéká odtokovými kanálky do podběhů, ale pokud prší více, tak voda teče i do motorové části, je to v pořádku? Ptám se proto,že tam je další látka, která je od toho mokrá, ta horní mi už začala plesnivět, tak jsem jí musel vyčistit.
   Přidávám fotky kudy teče do motorového prostoru.


  • Od Kuba Turek
   Zdravím, bohužel jsem včera zjistil, že mi zatéká do kufru. O víkendu byly lijáky a u rezervy jsem měl plno vody. Řeším reklamaci, tedy pokud bude servis vstřícnější. Pro ukázku jak vypadá koberec z kufru. Muselo zatékat minimálně týden, ale každý den do kufru nechodim. Nestalo se to někomu? 


  • Od apa
   OCT 99,
   1,9 TDi, 66 kW
   po najazdení cca 5.000,-SK(hlavne v lete alebo pri rýchlej jazde) je potrebné doliať cca 0,5 l chladiacej kvapaliny. Motor sa nehreje vôbec a únik som nezistil ani na zdviháku. Voné čerpadlo je vymenené. Je tto normálne?