Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2019


ziza23

Doporučené příspěvky

Z benzínu skončí 1.4, nahradí jí 1.5, 110kW. Skončí 1.8, nahradí ji 2.0, 140kW. Benzín 206kW bude mít snížený výkon na 200kW.

 

Údajně zmizí prolisy pod předními lampami, světla nepřijdou o svůj charakteristický tvar, ale budou méně řezaná. Vrcholová verze předních světel dostane technologii MATRIX LED. Maska přibere na mohutnosti díky výraznému chromovému orámování. Opticky Superb dostane prodlouženější kapotu, která se směrem vpřed výrazněji svažuje, takže příď působí nižším dojmem. Na víko kufru u sedanu přibude chromová lišta nad registrační značku, která opticky propojuje světla. Nového tvarování se dočká také nárazník. Zajímavostí je, že pro verzi Laurin&Klement připravili designéři jinak modelovaný nárazník, aby bylo top provedení lépe identifikovatelné. A připravuje se pug-in hybrid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě to potvrzuje informaci z tohoto týdne od jednoho velkého dealera, kde jsem se ptal, jestli čekat s objednáním, nebo ne. Sice jsem někde četl, že facelift 2018, ale říkal mi 2019. Takže nečekám. A pokud se kapota a maska upraví dle posledního Passatu, tak jsem jen rád, že jsem objednal. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Porad premyslim, ze bych vymenil sveho S2 za S3 a nenachazim motor, ktery by mne presvedcil ke zmene. Cca do roka by se meli objevit nove TSI motory a ten 140KW 2.0 TSI nevypada podle spotreby vubec zle (uz se dava do Audi):

https://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/3-Audi/21-A4.html?fueltype=2&vehicletype=1&constyear_s=2016&power_s=140&power_e=140&minkm=5000

Dokonce ma zda se nizsi spotrebu nez 1.8 TSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 2 týdny později...

Tušíte kdy lze čekat uvolnění ceníků MR19 a vůbec náběh výroby?

 

Dnes lze vidět řadu chystaných nových prvků (infoteiment, asist. systémy..) u nových aut v koncernu (řadu z nich získá o prázdninách v rámci faceliftu Passat). Už se ví co z toho lze čekat u Supa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...