Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2019


ziza23

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, Plzeňáček napsal:

nemusis to kamo psat do vsech temat... :D

 

to fakt mate na SK v L&K vybave Columbuse, nezavisle topeni, ventilaci sedadel a vyhrivany volant? to se tady vsechno priplaci... jaky je rozdil v cene jsi zjistoval?

Tak to je,priplaca sa u nas fakt iba kozmetika,co som spominal.Dokonca u Vas nieje ani mozna kombinacia 1,5 Tsi dsg L&K.Ani na SK to oficialne v cenniku nieje,ale konfigurator to v ponuke ma,tak sme to s predajcom skusili a preslo to.Auto je uz realne zaplanovane.

Odpoviem aj k tomu motoru.

Mal som L&K v 140kw dizly a 4kolke ako sukromne auto.Na lyze uz nechodim,4 kolka teda straca zmysel,najzdim sukromne rocne necelych 20000km,sice vybornu,ale nenazranu 2,0 TSI uz fakt nepotrebujem,nieje kde rychlo jazdit,riziko straty vodicaku nutneho k praci je tiez dost dolezite,preto volba tejto myslim slusnej motorizacie a co som usetril na predrazenom dizly a 4kolke,to som si radsej doprial v ozaj bohatej vybave.No a ak nebudem nahodou spokojny,nakup mam ozaj luxusne vyzlavovany,takze to nebude problem predat.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 11. 2018 na 14:50, Patrik1971 napsal:

Objednany L&K s 1,5 TSI 8.11.2018....45 tyzden...vyroba napalanovana na 48 tyzden,celkom fofr

Laurinka je na SK tak bohata,vratane nezavisleho kurenia,9,2" navi,ventilovanych sedadiel s masazou a pamatou oboch,vyhrievanehom volantu,ze som priplacal iba 19tky Trinity,virtula cocpit,akusticky paket pre bocne okna.

 

Zdravim, ten akustický paket je něco, co mají slováci navíc nebo je to tady v česku součástí LK stejně jako sunset? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Lukas_86 napsal:

Ja myslim, ze ten akusticky paket jsou vrstvena predni bocni okna. Tak me to vysvetlovali, kdyz jsem objednaval auto. U nas to LK bylo, tusim, ze i Style to mel (unoru, kdyz jsem auto objednaval).

 

Díky, to sem chtěl vědět. Jinak vždycky se píše o 9,2´´ navi, ale minulý týden sem objednával auto a mám v papírech napsáno 9,5´´ viz. foto.

Edit: Díval sem se na konfigurátor a je tam 9,2. Takže dealer to akorát špatně přepsal.

IMG_0296.jpg

Editováno: , autor: čaučau
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Dixik2 napsal:

No ale v konfigurátoru to není. Ani mi tu možnost prodejce nenabídl, právě naopak tvrdil, že by to tam být mělo. Přijde mi divné, že by nějaká příplatková výbava nebyla na konfigurátoru, nebo by mi ji prodejce nenabídl. V pondělí se ho ještě zeptám přijde mi to jako hodně praktická věc a chtěl bych to tam pokud to půjde mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...