Přejít na obsah

Reklamace vad S3, úspěšné odstoupení od kupní smlouvy


ferda25

Doporučené příspěvky

Dočasně uzamknuto do rozhodnutí o způsobu řešení tohoto nechutného představení. Upozorňuji dopředu, že téma bude zároveň s tímto krokem promazáno, takže příspěvky, které jsou z části mimo téma a hlavně hrubě odporují pravidlům fora a elementární slušnosti, a z části se sice týkají tématu, budou také smazána. Nebudeme tady dělat editory a revidovat, která věta je OK a která už ne. Pokud tedy nejste schopni rozlišit, co je ještě únosné a co už ne, je to vaše smůla a váš problém. Nikdo nikoho nenutí veřejně reagovat na nějaké blábolení některých jedinců a nikomu to v žádném případě nezakládá právo být taktéž off topic, nebo dokonce na ně reagovat osobními útoky.

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma
  • o 1 měsíc později...
V ‎11‎.‎09‎.‎2018 na 9:26, ferda25 napsal:

To bohužel já zatím v tomto stádiu nemohu a Ty díky tvým kamarádům víš moc dobře oč se jedná. Určitě zde bude na konci úplný seznam včetně jmen zkorumpovaných policistů. Musí si uvědomit, že každý z nich kdo koupí auto se slevou proti ceníku, tím tak přijal úplatek.

Také jsem koupil auto se slevou (20%), nemyslím si, že jsem tím přijal úplatek. Kdy bude ten slibovaný úplný seznam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle tvrzení zaměstnance Škoda-Auto, při tak velké slevě vzniká firmě Škoda-Auto a.s. škoda. Přijetím tak velké slevy z tvé strany je evidentní přijetí úplatku, pokud jsi stání úředník nebo jiný státní zaměstnanec s rozhodovací pravomocí.

 

Pokud zde nebude seznam, bude jinde. Až vše skončí soudem, bude vše zveřejněno a bude se řešit majetek každého kdo mě nějak poškodil a cesta jak si k tomuto majetku pomohl!!!

 

Policisté v tomto státě dostávají jako trafiky pronájem benzínek, státní zástupci si staví vily za milióny bez zápisu na katastru o zástavním právu...atd..

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ono? TMBAL7NP0H7027387 ???

 

https://www.tipcars.com/skoda-superb/hatchback/benzin/skoda-superb-1-8-tsi-132-kw-style-plus-9616951.html

 

https://m.skodaplus.cz/Car/1375657?src_server_id=07&campaign_id=01

 

Takže je ferdův Sup nyní v prodeji na Škoda+ za 649000 Kč, je to přijatelná cena? Asi jo, ferda za něj chtěl ještě v lednu 2018 o 101000 Kč víc.

post z 14.1.2018

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...