Přejít na obsah

Reklamace vad S3, úspěšné odstoupení od kupní smlouvy


ferda25

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

No a kamarádovi z Mělníka při 9000 na Ateonu měnili celou převodovku.

jsou tu kluci,co na SIII žádné větší problémy nemají.Já mám L@K,44000km 2,0 TSi a krom TPi na silenbloky zadní nápravy(které nebylo nutno ale měnit) a loupání chromu řadičky zatím žádný problém.Olej měním po 15000 a bez úbytku.Ale je pravda,že dílenské zpracování VW je o level výše.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ferda25 napsal:

Co to má společného s tímto tématem, nic, tak si to řeš někde jinde!

 

Nemam pocit, ze bys mel narok v tomto tematu komukoli cokoli narizovat. Je to o zkusenostech s vadami a staci dat pozitivni reakci a uz se vztekas.

 

Moje zavady:

- osoupana radici paka (vymenena v zaruce)

- vadny ram sedadla ridice (vymeneny v zaruce)

- spatny jezdec zadnich vydechu (vymena v zaruce)

 

- spatne usazene chromove listy (po zaruce, bude reseno)

- zrejme spatny senzor kvality vzduchu (po zaruce, bude reseno podle ceny, zatim jsem si nevsiml uplne nefunkcnosti)

- vrzajici panel ovladani oken (nereseno)

- vylagrovany podvozek (zrejme souvisi s puvodnim provozovatelem, preprava hotelovych hostu v Praze)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, ferda25 napsal:

Stále jsem doplňoval G13 a olej asi 3x za tu dobu so jsem ho měl.

 

Ahoj Ferdo, co jsi měl prosím za problém s 1.8TSi? Můžeš upřesnit ?

Mám nyní cca 27 kKm, zatím žádný problém (jsem po prvním olej servisu s celkovou prohlídkou), pokud vím, tato verze by měla být zcela v pořádku, samozřejmě při správném servisu a péči.

 

S předchozím 1.8TSi (problémovým CDDA) na O2FL jsem najel 180kKm před odprodejem (ve 105 kKm upálený píst, ale řešila společně ŠA a servis plnou kulancí po záruce, předtím preventivní výměna rozvodů na TPI) .

 

S motorem jsem absolutně spokojen, je to nejtišší motor z celé produkce koncernu, s výborným poměrem výkonu (v reálu až 200HP) a pružnosti, a opravdu výborným sladěním s DSG7.  Spotřebu samozřejmě neřeším, na to jsem již dost starý :w00t1:

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...