Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
ferda25

Reklamace vad S3, úspěšné odstoupení od kupní smlouvy

Doporučené příspěvky

Dočasně uzamknuto do rozhodnutí o způsobu řešení tohoto nechutného představení. Upozorňuji dopředu, že téma bude zároveň s tímto krokem promazáno, takže příspěvky, které jsou z části mimo téma a hlavně hrubě odporují pravidlům fora a elementární slušnosti, a z části se sice týkají tématu, budou také smazána. Nebudeme tady dělat editory a revidovat, která věta je OK a která už ne. Pokud tedy nejste schopni rozlišit, co je ještě únosné a co už ne, je to vaše smůla a váš problém. Nikdo nikoho nenutí veřejně reagovat na nějaké blábolení některých jedinců a nikomu to v žádném případě nezakládá právo být taktéž off topic, nebo dokonce na ně reagovat osobními útoky.

• Líbí se mi 1
    • Negativní 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

téma bylo promazáno a posléze se otevře pro další komunikaci

• Negativní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Téma otevřeno. A do budoucna prosím bez OT.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 12. 9. 2018 na 12:21, bouchy napsal:

v souvislosti s účinností brzd, která je daná zejm. plochou kontaktu, který je v takových případech zjevně menší.

Třecí síla není závislá na velikosti třecí plochy!!! http://slideplayer.cz/slide/2877633/

• Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V ‎11‎.‎09‎.‎2018 na 9:26, ferda25 napsal:

To bohužel já zatím v tomto stádiu nemohu a Ty díky tvým kamarádům víš moc dobře oč se jedná. Určitě zde bude na konci úplný seznam včetně jmen zkorumpovaných policistů. Musí si uvědomit, že každý z nich kdo koupí auto se slevou proti ceníku, tím tak přijal úplatek.

Také jsem koupil auto se slevou (20%), nemyslím si, že jsem tím přijal úplatek. Kdy bude ten slibovaný úplný seznam?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dle tvrzení zaměstnance Škoda-Auto, při tak velké slevě vzniká firmě Škoda-Auto a.s. škoda. Přijetím tak velké slevy z tvé strany je evidentní přijetí úplatku, pokud jsi stání úředník nebo jiný státní zaměstnanec s rozhodovací pravomocí.

Pokud zde nebude seznam, bude jinde. Až vše skončí soudem, bude vše zveřejněno a bude se řešit majetek každého kdo mě nějak poškodil a cesta jak si k tomuto majetku pomohl!!!

Policisté v tomto státě dostávají jako trafiky pronájem benzínek, státní zástupci si staví vily za milióny bez zápisu na katastru o zástavním právu...atd..

Editováno na ferda25

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pánové, držte se laskavě tématu!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dá se zjistit, co se stalo s tím vráceným Supem? Jestli byl znovu nabízen k prodeji a s jakou slevou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to ono? TMBAL7NP0H7027387 ???

https://www.tipcars.com/skoda-superb/hatchback/benzin/skoda-superb-1-8-tsi-132-kw-style-plus-9616951.html

https://m.skodaplus.cz/Car/1375657?src_server_id=07&campaign_id=01

Takže je ferdův Sup nyní v prodeji na Škoda+ za 649000 Kč, je to přijatelná cena? Asi jo, ferda za něj chtěl ještě v lednu 2018 o 101000 Kč víc.

post z 14.1.2018

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jaktoze nee? Vzdyt to VIN je ze smlouvy, kterou ferda postnul to tohoto threadu 21.1.2018.

post 21.1.2018

Jestli bylo bourane, jak tvrdis, by mohl potvrdit ferda, pisi tam po prvnim majiteli a stav tachometru 10917 km, v lednu 2018 psal ferda, za ma najeto jen 8300 km.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono někomu ten odkaz funguje?? Já jsem v celém tématu nenašel jediný příspěvek s tímto VINkem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

I já tam ten VIN vidím. A pokud si dobře vzpomínám, Ferda kdysi psal (asi i do tohoto tématu), že nějaké reklamace nechtěli uznat právě z důvodu předchozí havárie, tedy bourané patrně bylo, ač to klasicky škodaplus nepřiznává.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ferda: VIN je v te smlouve (PDF soubor), co jsi vlozil do postu z 21.1.2018.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kde?? Já takovou smlouvu nikde nevidím. Máš asi jiné fórum nebo jiné vnímání světa...Váš policejní systém není fórum.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tady screen prispevku z meho mobilu:

Screenshot-20181022-111535.png&key=3a815164edf2ba5f30fb4c9c78637cdd9104d816b14790a689b893e81a24d44a

Mas to tam nazvano "Smlouva_prazdna.pdf".

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já k tomu nemá ani přístup ani tu smlouvu nevidím, jen nyní přes přímý odkaz.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se