Přejít na obsah

Táhne zima kolem řadící páky


Mišiko

Doporučené příspěvky

Hele narovinu, nikdy jsem neměl  ruku na radicce tak dlouho abych mohl potvrdit tvuj problém. Sám kriticky přiznávám že ruce taky nemám v ideální poloze, ale mít permanentně ruku na páce, by se asi nemělo. Nedávno jsem měl novodobou Dacii a tam to táhlo fakt chladně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se zastat Mišika, mám teda Rapid 2016 Fresh a bylo mě docela zima právě v rovině cca řadící páky a to ikdyž jsem topil. Reklamoval jsem to, v servise nakalibrovali(přesně nevím co tím automechanik myslel) Climatronic a pak se to hodně zlepšilo. I tak můj letitý Focus II topí lépe ve střední výšce, Rapid celkově jakoby měl hluchá místa, kde topí špatně.

 

 

Editováno: , autor: bobanHTP
gram chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Docela zajímavý problém. Možná je to kravina, a blbě se to bude kontrolovat. Ale zkus nějak kouknout na ten velký průchod kabelů mezi kabinou a motorovým prostorem, jestli je to tam dobře zatěsněný a netáhne tam průvan z motorového prostoru. Projevovalo by se to hlavně za jízdy. Nic jiného mě nenapadá, odkud by mohl jít studený vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...