Přejít na obsah

Columbus - nejde zvuk


Doporučené příspěvky

Dobrý den

Prosím pomozte mi, nikdo mi nemůže pomoci. Napsal jsem na všechny možné fóra. Nikdo nic neví.
Omlouvám se za chyby, pomáhám s kompilátorem Google.
Píšu ze Slovinska.

Mám Octavii 3 2013 s Columbus 2 Original Radio.
Mám problém, že už není žádný zvuk. Všechno funguje, navigace, rádio, telefon, žádný zvuk.
Oprava je 550e.
Myslel jsem na rozhlas Android. Ale nikdo mi nemůže říct, co má vzít? A pokud všechny funkce, které auto má v operačním systému Android?
Hlasové příkazy, rádio DAB, všechna ovládání na volantu. Displeje (šipky a měřiče pro navigaci na displeji mezi počítadly) Výběr profilu jízdy, směr oblohy, když nepoužívám navigaci (viz směr oblohy na mini displeji) Stručně řečeno, vše je originální.

Žádám vás o pomoc.

Pozdravy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Vím že asi pozdě, ale info pro ostatní: Nemusíte kupovat nové = lze to opravit:

 

MG SERVIS v Bratislave-Petržalke = super profíci! 
Cituji: 
Netreba tam odniest cele auto, staci jednotka, po tyzdni opravene, material aj s pracou 90 EUR, boli tam vadne 2 zvukove procesory 

Dnes jsem se vrátil z výletu do Bratislavy a opravdu = opraveno už za 1,5 hodiny za 90 EUR = vše domluveno předem s: 
Ing. Marek Gašparík, PhD. 
MG servis, Wolkrova 2, 85101 Bratislava, Slovensko 
E-mail: mg.gasparik@gmail.com 
Telefon: +421 903 970 879 

Opravdu jsem moc rád, že takové firmy a AUDI clubáci tady jsou! 

https://audiklub.cz/forum/tema/329702-a3-8v-2013-nejde-zvuk-mmi-navi&sid=c53100043ae8011a90a7d955bfe92d3b

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...