Jump to content

Vypnutí ostřikovače světel

Recommended Posts

Na předFL jsem si nastavil dvě věci a byl jsem tak spokojený:

1. prodloužení reakce na páčku na max.

2. snížení počtu cyklů pro ostřik na 1

Tzn. dlouhým podržením je možné cíleně vyvolat ostřik světel - jen a pouze, když člověk chce. Kodování jsem bohužel někam založil, na současné plečce mám heligony.

@bojler chlape děkuji ti, že jsi mě navedl, stálo mě to sice celou baňku náplně a kodovaní pokus omyl, ale povedlo se mi nastavit totéž co máš ty a pokud by někdo chtěl vypadá to následovně:

Front window wiper – Number of actutions Front wash unit per SRA activation - nastavit na 1
Front window wiper – SRA Delay time - nastavit na 1000ms

V tomto stavu mi ostříknou světla, když držím páčku cca 2sec reálného času

Dělal jsem chybu v tom, že jsem měl ten čas nastavený na 2000ms a ostřiky se prostě ne a ne spustit

• Upvote 1
  • 2 years later...

A ti normální si to nakódují na ostřik světel pouze při delším podržení ostřikovače, viz první a druhý příspěvek na této stránce. Jednoduché, i manuál tuto změnu připouští.

• Like 1
  • Upvote 2
V 24. 1. 2018 na 15:39, Devil... napsal:

@bojler chlape děkuji ti, že jsi mě navedl, stálo mě to sice celou baňku náplně a kodovaní pokus omyl, ale povedlo se mi nastavit totéž co máš ty a pokud by někdo chtěl vypadá to následovně:

Front window wiper – Number of actutions Front wash unit per SRA activation - nastavit na 1
Front window wiper – SRA Delay time - nastavit na 1000ms

V tomto stavu mi ostříknou světla, když držím páčku cca 2sec reálného času

Dělal jsem chybu v tom, že jsem měl ten čas nastavený na 2000ms a ostřiky se prostě ne a ne spustit