Přejít na obsah

Ostrik parkovaci kamery


meereck

Doporučené příspěvky

Potvrzení info Patrik1971 přímo z konfigurátoru:

Rear View Camera

Kamera pro couvání se nachází u madla otevírání víka kufru a usnadňuje orientaci při couvání vozidla. Pomocí dynamických vodících čar ukazuje řidiči předpokládanou trajektorii vozu. Kamera obsahuje i asistenta parkování, který znázorní potřebnou velikost parkovacího místa za vozidlem a poté naviguje pro snadné zajetí do tohoto místa. Kamera obsahuje ostřikovací trysku. (Pro Superb limo nutno kombinovat se zadním stěračem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, vyzkouším.

 

Mně by dávalo víc smysl, když už to po zařazení zpátečky při dešti samo setře zadní okno, tak aby to rovnou i ostříklo kameru, ta je u Combi permanentně špinavá a dá se očekávat, že je potřeba vyčistit. Nebo by to mohlo být nastavitelné v konfiguraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
On 1/17/2018 at 6:44 PM, oct said:

Potvrzení info Patrik1971 přímo z konfigurátoru:

Rear View Camera

Kamera pro couvání se nachází u madla otevírání víka kufru a usnadňuje orientaci při couvání vozidla. Pomocí dynamických vodících čar ukazuje řidiči předpokládanou trajektorii vozu. Kamera obsahuje i asistenta parkování, který znázorní potřebnou velikost parkovacího místa za vozidlem a poté naviguje pro snadné zajetí do tohoto místa. Kamera obsahuje ostřikovací trysku. (Pro Superb limo nutno kombinovat se zadním stěračem)

Doporučuju tam dát nějakou hydrofobní folii, případně to ošetřit třeba tekutejma stěračema. Pak se ta kamera nezasírá. Na kombiku jsem ji nečistil ani nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 17. 1. 2018 na 17:13, Patrik1971 napsal:

Funguje spolu s ostrekovacom zadneho okna,myslim ze packa na stieranie od seba a ostrekuje aj zadne okno,aj kameru.Takze podmienkou je zadny stierac.

Zadný stierač nie je podmienkou. Mám ostrek kamery a stierač nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ještě doplním u Superb 3 combi je potřeba délka hadice nejméně 160cm. Musel jsem s prodejcem řešit zaslání delšího kusu. On to měl standardně připravené asi na oktávku kratší. Hadice od výrobce má 10 metrů a tu prodejce rozkouskuje a z toho připravuje sady pro dodělání ostřiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, thesecond napsal:

@Mall dříve to tuším podmínka byla, u supů po FL už by kamera měla

mít ostřik i bez zadního stěrače. Tak snad to v rámci katování kostů v MR2023 zas neodstranili

 Viem, že u Octavie to podmienka bola. Ja mám Superb pred facelift bez stierača a pôvodne som ani nevedel, že to tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Stalo se nekomu ze obraz z kamery je zamlzeny? Dodelaval jsem si ostrik letos v zime, po prvni zime a neustalym cisteni kamery. Auto mam od kvetna takze to byla prvni zima s autem. Po asi 2 mesicich je obraz z kamery furt zamlzeny. Tak si rikam jestli je to normalni a nebo dusledek toho ostriku. A da li se tomu nejak predchazet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu chvíli byl obraz úplně rozostřeny. Viděl jsem, že čočka je zamlžená. Tak jsem teplem ruky tu vlhkost "rozpustil". Týden už se čočka zdá průhledná, ale furt obraz je lehce zamlžený. Napadlo mě někam tam dat ty silica gel balíčky, ale ta kamera je podle mě zatavená v plastu, nejde se dovnitř dostat. i konektor má kolem sebe těsnění, že se mě nechce věřit že by se tam voda dostala, třeba netěsností kolem trysky (tu jsem  kontroloval nezdá se mě, že by to vedení někde teklo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...