Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálního zamykání - závady, poruchy


mtham

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Prosím o radu Mam Oll 06. Náš malej nám vyhodil asi jeden klíček do koše :kol-32: .Tak jsem si nechal udělat druhý.Klíč s immo jde v dobře ale DO jim prostě nešla ze synchronizovat. Pořád mu to psalo  chybu  v jednotce. Ale ve Vagu nic nehlásí.Tak se ptám jestli nemáte postum k synchronizaci druhého klíče.Díky za radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den, prosím o radu, Octavia 2 r.v. 2004, mám originální vystřelovací klíče, vyměněné obě baterie, diody svítí, ale nefunguje dálkové ovládání. Když zkouším klíče uvnitř auta tak slyším cvakání z přístrojové desky, zřejmě tedy není problém v klíčích. Může mi někdo poradit? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V 26. 3. 2015 na 10:34, daniel.martinek.st napsal:

Dobrej. Nemáte někdo zkušenost s tim, jestli staci vyměnit baterie v do? Auto mi na dálku zamkne, ale neodemkne. Zamknout,odemknout kufr jde, ale když zmáčknu na do. tlačítko pro odemknutí celého vozu tak nic. Nechápu, že zamknout jde a odemknout ne. Octavia 2005. 77kw.

 

Mám stejný problém. Neví náhodou někdo, jak to vyřešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...
V 20. 9. 2015 na 20:17, rolbař napsal:

46 - adaptace, kanál 00 - uložit 000, kanál 01 - počet DO - uložit, stisknout na každém z DO jedno z tlačítek

Ahojte, menil som baterku v dialkovom pred asi dvomi mesiacmi. vsetko fungovalo bez problemov. dnes rano som nastartoval, v pohode absolvoval cestu do prace a ked som odstavil auto uz neslo zamknut. kontrolka blika pri kazdom stlaceni ako ked to fungovalo. skusal som citovany navod, nepomohlo.

Prosim poradte mi riesenie - rolbarov navod nepomohol. OCT2 pred FL, vsetko od vyroby.

 

EDIT: tak sa to nakoniec podarilo. Najprv vymazat pripadne chyby. jednotka 46, 10 prisposobenie, kanal 00 ulozit, potvrdit, vymazu sa adaptacne hodnoty, ukoncit komunikaciu, Znovu jednotka 46, 10 prisposobenie, kanal 01 zadac pocet DO, ulozit, potvrdit a hned ukoncit komunikaciu. do 15tich sekund postupne na kazdom dialkovom ovladaci stlacit jedno tlacitko. Mne to fungovalo iba po ukonceni komunikacie po ulozeni.

Dalsim problemom bolo ze jeden ovladac je poskodeny, vo vnutri zoxidovany a neustale vysielal slaby signal a blokoval kodovanie.

Editováno: , autor: Jozef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 2. 5. 2019 na 19:32, TESTASTRETTA napsal:

Kdyby nekdo potreboval tak umim klice pridelat, nakodovat atd. Vcetne veskere diagnostiky a oprav elektroniky. Vymeny budiku,  jednotek, rozchozeni uplne mrtvych aut atd. Mam to jako konicek. Bydlim cca 60km od Prahy u D1.

Ještě je tahle nabídka aktivní ? 

tady můj problém:

 

1) Potřeboval bych nakódovat transpondér imobilizéru z jiného vozu do mého ( takže spárovat elektroniku s transpondérem) 

2) aktivovat DO u druhého klíče (to se mému mechanikovi bohužel nepovedlo - doporučeno koupit novou baterii do klíče - nepomohlo. možná nefunguje protože dlouho ležel, ale v tomhle se rád naučím něco nového.


Info k vozu: 

- pin nemám a neznám
O2, 2.0 tdi, r.v. 2007. Před FL
Dle googlování je to imo které se ještě neváže pouze k jednomu vozidlu (původní transpondér z Fabie II 1.9, r.v. 2008)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...