Přejít na obsah

Columbus - nefunkční dotyk


Host Ulipek

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

Chci se na Vás obrátit o radu, děje se vám někdy.. Kdy sednete do auta (teď ráno v zimě) a Columbus nereaguje na dotyk? Je to jen tím že je to moc studené a nebo je chyba i někde jinde?

protože jakmile se auto vevnitř zahřeje.. Columbus funguje zcela normálně.

jedná se o Octavii III. RS. 

 

Děkuji,

Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, cosby said:

Do autorizáku,mají na to opravný SW

Děkuji za informaci. Náhodou nevíš jak se ta akce jmenuje? Pod jakým číslem či podle čeho se to hledá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem volal do servisu, opravdu tam je úprava SW, přes SD kartu se nahrává novější soft a mělo by vše fungovat správně.

Dám pak info zda to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem řešil. Dvakrát přehrály soft, ale problém přetrvával. Navíc se mi samy přepínaly stanice. Nakonec jsem je v servise umluvil na výměnu v záruce. Odrazovali mě, že pokud se zjisti nějaký druh poškození tak uhradím cenu nového panelu.

Po výměně zatím rok v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není tím, že by pomohl restart vyčistit špínu.. jde o to, jak teplej vzduch ´´naráží´´ do dotykové vrstvi a ta špína má jiný povrch než display.. A to způsobuje to, že si display myslí, že na něj někdo ´´šahá´´.. Tak mi to bylo vysvětleno. :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 24. 1. 2018 at 7:06 PM, Miles said:

Ahoj dej pls vědět jak jsi dopadl, třeba do SZ, taky mi to občas v zimě dělá...

 

Tak flash pomohl, je to otázka.. Když hodně.. Tak 40minut. :) Flash mi aktualizoval 6 funkcí v rádiu.. Zdá se mi že je o něco rychlejší boot rádia a hlavně už nezamrzá. :)

 

17 hours ago, Miles said:

Hmm, simple clever:)

Nejde tak o Škodovku.. Jako spíš o fyziku :) Když by měl jiný výrobce displaye stejnou citlivost, dělalo by to taky. :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Ulipek napsal:

To není tím, že by pomohl restart vyčistit špínu.. jde o to, jak teplej vzduch ´´naráží´´ do dotykové vrstvi a ta špína má jiný povrch než display.. A to způsobuje to, že si display myslí, že na něj někdo ´´šahá´´.. Tak mi to bylo vysvětleno. :)  

 

To je superhovadina. :D Ale jasné, nějakým rohlíkem musí výrobce zákazníka opít. :_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Offtopic: Pokud máte Apple a přejdete na soft 11.2.5 iOS tak je dost velká šance, že Vám přestane fungovat telefonování.. A to v podobě takové, že hovor přijmete.. Ale zvuk z repráků (hlas volajícího) neslyšíte..

Na iOS verze 11.3 je bluetooth již funkční bez problémů.

 

Problém se projevil jak na Oct. III předface.. tak i faceliftu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2018 na 8:09, Zdenek Pastorek napsal:

 

To je superhovadina. :D Ale jasné, nějakým rohlíkem musí výrobce zákazníka opít. :_icon_smich2:

Já musím potvrdit, že opravdu špína(nebo třeba i otisky prstů) za chladného vlhkého počasí může způsobovat na dotyku Columbusu přepínání radia apod. Po setření suchým hadříkem vždy bez problému :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 2. 2018 na 19:05, mettax napsal:

Já musím potvrdit, že opravdu špína(nebo třeba i otisky prstů) za chladného vlhkého počasí může způsobovat na dotyku Columbusu přepínání radia apod. Po setření suchým hadříkem vždy bez problému :-)

 

Pokud to tak opravdu je, pak bych zvažoval ochrannou fólii jako na tablet. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 3. 2. 2018 at 1:17 PM, Strabag said:

Ios 11.2.5 uplne bez problemu odjakziva.

Znám 3 lidi co mají problém. ;) 2x iP 5SE a 1x iP 7... U jednoho pomohlo dát rádio do základního nastavení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 hours ago, spirito said:

U mě iOS 11.2.5 také bez problémů. Možná záleží na verzi softu na Columbusu.

Zvláštní :) RS z roku 2015.. Tak třeba i Octa III. FL 2 týdny stará.. stejný problém :X 

Nevím tedy co ten problém způsobuje :X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...