Přejít na obsah

Carista a sup II


Vlady25

Doporučené příspěvky

Na sedanu 09/2009 jsem úspěšně aktivoval

 

HHC

LH a CH přes mlhovky

Denní svícení mlhovkama

Vypnutí denního svícení při zatažený ručce

Corner zároveň s dálkovýma

TSC

Změna síly posilovače volantu

 

Zbytek tam buď byl, nebo jsem to nepotřeboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TSC 
a
.
 
HHC funguje v pohodě, žádná závada. Ono taky záleží, jakou máš jednotku ABS, musí ti to podporovat.
Když jsi aktivoval HCC vyskočila ti nějaká chyba nebo ne? Mě svítilo ABS a tlak v pneu, ale říká se, že tlak v pneu je v pořádku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná chyba, žádná kontrolka, nic. Přijedu ke kopci, spojka, jednička a auto drží tlak v systému po dobu cca 2 - 3 sekund. Kontrolu tlaku v pneumatikách nemám. Jednotku mám tuto

 

Address 03: ABS Brakes                           Labels: None

         Part No SW: 3T0 907 379 C            HW: 3T0 907 379 C

         Component: ESP MK60EC1            H45 0104

         Revision: 00H45001

         Coding: 843D6016092300FF211006E6901F00412800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, sk0d@ napsal:

Ano, pred par dnami som kodoval jednu Rapidku s VCDS. Rovnaky scenar, rozsvietia sa kontrolky. Vypnut zapnut a uz to zmizlo a HHC fungoval.

Tak to som.neskusal zlakol som sa tej vystrahy esc takze to skusim, otazka este na to tcs nemoze zapnutie tejto funkcie poskodit? Resp. preco to nie je zapnute uz od vyroby? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 hours ago, Vlady25 said:

Tak ja mam motor cffb a r.v 2012 takze asi hhc mi nepojde a to tsc rozumiem ale co to vlastne robi ak to mam zapnute?

 

mam CFFB a rv 2014, HHC som cez Caristu v pohode aktivoval, nic nesvieti, ziadna chyba

 

jednotka:

Address 03: ABS Brakes (J104)       Labels: None
   Part No SW: 1K0 907 379 BM    HW: 1K0 907 379 BM
   Component: ESP MK60EC1   H46 0164  
   Revision: 00H46001    
   Coding: 843D601609220001211306EB90190052A1095021
  
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 1. 2018 na 0:09, sk0d@ napsal:

Spusti check faults a potom klikni na detailed info. A potom hod sem cislo ABS jednotky.

Neviem to cez caristu spustit aby ukazalo cislo abs. Akurat mam problem ze v pameti zavad mi to ukazuje nejaku chybu v kategorii engine ale nikde som nenasiel co to cislo znamena. Zahada ze cez torque mi ziadnu chybu nepise iba v cariste dokonca v cariste pise aj chybu ze mi nesvieti svetielko v dverach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nie je ziadna zahada. Torque ukazuje IBA STANDARDNE Obd2 kody, ktore su spolocne pre vsetky znacky, Carista a zopar dalsich aplikacii dokaze citat specificke parametre koncernu.

 

Cislo jednotky ABS ti predsa ukaze ked das kompletny scan. A ten si asi daval kedze spominas nejake chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlado nemusis tam tu chybu hodit. Normalne spusti Caristu, daj nacitat chyby, a potom klikni na DETAILED INFO, bude to chvilu trvat, a po chvilke ti vypluje taky podrobnejsi zoznam.

 

Co sa tyka chyb, tie sa niekedy objavia a potom neskor zmiznu, ECU ich ma ulozene nejaky cas a ak to nie je nic zavazne a frekvencia vyskytu je mensia ako nejaka stanovena hodnota, tak ich po case sama vymaze. Niekedy su napr. spojene s kolisanim napatia v sieti. Ak auto jazdi a nepozorujes nijaky problem tak to kludne ignoruj.

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 1. 2018 na 17:11, sumar napsal:

Ahoj,
U kombika 2012
Páté El. Dveře - zavření na tlačítko u radicky a na klíček
Easy Entry
Coming a leaving přes mlhovky
Kolik dotankovat

Jediné co mi nejde a mrzí mě je HHC, ale dlouho sem nezkoušel poslední beta verze.

Ahoj, mám combi 2012 a podařilo se mi vše co tobě, akorát jsem nenašel zavírání kufru na tlačítko u řadící páky a na klíček.

Můžeš prosím poradit kde to hledat nebo sem hodit screenshot, kde se to nachází? 

Mám Caristu 3.6.2

 

Děkuju

 

 

edit: tak všechno co bylo potřeba jsem nakonec našel zde na foru v instalačních materiálech. kufr funguje jak víno a vše ostatní taky :-)

Editováno: , autor: scorpiczech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...