Jump to content

Fabia III - Automatické dálkové světla (Front Light Assistant - FLA)

Recommended Posts

Mám FLA kompletně namontovaný v Octě III a chtěl jsem jet k Ferdovi to nakódovat,

takže bych se podělil zda tu hlášku bude házet u dodělávky po jeho kódování.

Teď, kdy nejspíš padne zákaz vycházení, nevím kdy se k tomu dostanu.

Edited by Sudetak

@brrrrmTaky dodělávané přímo @wirer1 pokus zapnuté zapalování, vypnu light asisist,, vypnu motor plus dveře. Zapnu zapalování, světla svítí chyba nikde, zapnu dálku a pic  chyba a dálky svítí . pak přepínám z auto na trvalé a zpět, dálky se chovají jak bez light porucha nesvítí. Zapnu light a dálky jako bez light.  Vypnu  zapnu zapalování a light funkční.

2 pokus a po zapnutí zapalování chyba okamžitě.  Náladové. Ale napadá mě jedna věc, origo instalace má i jiné páčky a jinak nakodované chování.

Popravdě jsem to vypnul po roce poprvé.

• Upvote 1

@brrrrm To jsem taky zkoušel a žádná chyba se neobjevila.  Ale ten FLA checkbox v radiu nepoužívám.  Když chci FLA vypnout, tak otočím přepínač světel z polohy AUTO do polohy Potkávací světla.  To je za jízdy pohodlnější, než něco naťukávat na radiu.

• Upvote 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By svsv
      Zdravím vás.

Má prosím někdo osobní zkušenost se základními světlomety na FIII?  Má u nižší výbavy cenu připlatit si za světlomety (opomenu-li hezčí design)?

Je ve tmě "dobře" vidět - potkávací - dálková?
    • By lookin52
      Ahoj,
      chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo nějakou zkušenost s nastavením sklonu FullLED světlometů u F3 po FL. Našel jsem pouze pár příspěvků z října 2018 v tomto vlákně, ale nic, co by mi pomohlo.

Pokud jedu sám, tak světla krásně svítí, ale pokud mám jednou za uherský rok plně naložené auto (5 lidí + něco v kufru), tak se mi zdá, že svítí na velmi krátkou vzdálenost. Vím že LEDky nemají kolečko pro nastavení sklonu a že by se měl sklon světel nastavovat automaticky podle zatížení vozidla, ale přijde mi, že to nefunguje ideálně.
      Napadlo mě, jestli se světla neseštelují jen při startu a když pak postupně přisedají další cestující, tak už se světla nenastavují, ale je to jen má domněnka.
      Stejný problém (jedu sám = parádně svítí, plné auto = nic moc světlo) pozoruji i u Passatu B8 (taky LEDky).

Má s tímto někdo nějakou zkušenost?
      Díky

• By PavelevaP
      Zdravím, už jsem pročítal xy různých fór a bohužel nikde jsem nenašel odpověď, na to co mě trápí. 
      Z ničeho nic přestal fungovat origo dálkové odemykání. Centrál funguje úplně normálně když zamknu klíčkem ale dálkové se nechytá. Baterii jsem vyměnil a stále nic. Prosím o radu jak v tomto maléru postupovat. 
    • By VAN3RKO
      Nazdar 

Potreboval by som poradiť ohľadom nastavenia xenonových svetiel na O1 a to konkrétne cez diagnostiku VCDS( V pamäti chýb mi píše, nie je provedená základný poloha svetiel). Pred nastavovaním sa napojím cez diagnostiku na ľavé svetlo Master a tam sa dá základné nastavenie, potom sa vyberie skupina 01( Nastavovací poloha) potom sa nastavia svetlá( výška a do strán) a potom som klikol na skupinu 02 ( učení polohy) a tu už bol problém. Vypisuje mi toto: 

• By pipetek
      Nabízím k prodeji JEDEN MĚSÍC používaná světla z vozidla Superb, vyrobeného v roce 2019, v provozu od 12/2019.
      Svítilny jsou neporušené, v originálním balení. Cenovky u prodejce: malá svítilna levá 3.783,- Kč, malá svítilna pravá 3.783,- Kč, velká svítilna levá 4.943,- Kč, velká svítilna pravá 4.943,- Kč. 
      Nabídněte svou cenu, rád bych prodal nejlépe jako komplet.
  • Create New...