Přejít na obsah

Kryty mlhovek FABIA GT


sotous231

Doporučené příspěvky

Ahoj. Mám Škodu Fabii 1.4 16V (r.v. 2002) ve verzi GT, dovezenou z Německa a před nedávnem se někomu zalíbily moje kryty mlhovek. Neví někdo, prosím, kde je sehnat? Jsem už bezradný. Foto přikládám, lépe vyfocené je bohužel nemám. Předem díky moc za odpovědi  ;)

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude orisek - potiz je v tom, ze ani naraznik neni v seriovem provedeni, resp. tato verze ma tzv. Styling kit puvodem ze sortimentu Skoda Originalniho prislusenstvi, jehoz soucasti byly i tyto krytky. Pochybuju, ze to ma Skodovka jeste na sklade, tedy pokud tam nekde nelezi nejakej zapomenutej kus. Davalo se to jen na predFL vozy, coz je prinejmensim 14 let.

 

Mozna zkusit hledat na netu a pidit se po Styling kitu na FI.

 

EDIT: Nasel jsem v dobovem katalogu prislusenstvi cislo dilu sady tech krytek: 6YZ 898 666.

A pokud by to pri hledani pomohlo, celej prevlek na predni naraznik mel c.d. FAA 410 003.

 

6YZ898666.thumb.png.949efeb98b4b2f2529a17f92ad621ee6.png

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi neseženeš, už je to několik let, trefil jsem ptáka a ten mi rozsekal tu střední mřížku. Obvolával jsem prodejce, jestli to nemají skladem, psal jsem i do škodovky a nikde nic. Škodovka to skladem už nedrží a odkázala mě právě na prodejce. V mém okolí to nikdo neměl. Takže lepidlo a lepit, lepit, lepit. Ty to máš ale horší, nemáš co slepit.

Jinak ty mřížky stály asi 2010,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...