Přejít na obsah

Nízký účinek katalyzátoru


Speead

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

mám ten istý problém s kat slabý účinok koľko mv má mat prvá lambda na emisnej mi povedali že kat je ok ale prvá lambda mi kolíše od 300-750mv a vraj ma mať od 0-300mv druhu som nemeral idem odmerať.v servise mu na teste vyšli lambdy ok ale zlí kat tak neviem kde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrubie zavarené boli tam dve praskliny každá asi 4cm dlha.všetka elektronika cez VAG sa tvári v norme.

mám dielenské príručky na fábiu všetky motory.je to z roku 2000 ale moc sa tam toho nezmenilo.mne pomohla moc.

sú tam všetky hodnoty testované cez VAG aj prípadné príčiny odchiliek.

dnes ešte niekam vyrazím na 150km uvidím aký bude výsledok.

napíšem ako to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

dnes som bol na prví servis LPG po 20 000km a nemohol mi otestovať kat vraj je zlí,spravil základné nadstavenie motora a stále sa mu to rozštelovalo pridalo zmes bola moc bohatá,behol som na emisnú a tam všetko OK emisie ako u nového auta.už ma to štve neviem čo s tým!!!!!!!!!!!budem sledovať dalej dám vedieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Jestli chcete svařovat svody(litinu) tak nejlepší je to venku a musí se bruskou udělat trochu mezera ,aby se to lepší provařilo.JInak je to na nic.A pořádný proud na pořádné provaření.

Stejně to nevydrží na pořád.Mám zkušenost ,že to stejně praskne většinou hned vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny,

Vidim ze se zde resi podobny problem s katalizatorem a vecmi okolo.

Nevedel by nekdo pricinu meho problemku se slabym ucinkem katalizatoru?

Na emisich vse OK, jeste jsem zminoval problem s katalizatorem, presto vse v poradku. Vykon morotu ani vyssi spotrebu nezaznamenavam. Pri VAGu chyby 16804 - Catalyst System. Pri smazani chyby ihned naskoci znovu.

Test katalizatrou ani lambdy nemohu provest(vlastnim pouze KKL kabel).

Pri provedeni Readiness kodu vyskocilo 11100101 vzi priloha.

Pro info motor 1.2HTP 47KW r.v.2003 najeto 160tisic

Predem vsem diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se přidávám do klubu "prasklých svodů"...nechal jsem to zavařit.chybu mi to házelo taky,ted jí mám smazanou a čekám :) Dám vědět...jinak prasklý to bylo i ze spodu,takže doporučuju sundat z auta. na autě je 215tis, 40Kw...mladý posunovadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze proveden test lamdy pred katalizatorem, test katalizatoru a test lambdy za katalizatorem. Vsechny testy probehly v poradku. Stejne mi porad VAG hlasi slaby ucinek katalizatoru (chyba 16804). Nemate s tim nekdo zkusenost? Vyfuk vypada v poradku ale jeste zkusim zkontrolovat ty svody jak pise Danielll predemnou.

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...