Přejít na obsah

Liftback, nebo Combi ?


Davys

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny Octavisty.

Mám dotaz, pro někoho asi přihlouplý, ale přesto ho položím. Chci si koupit Octávii I, modelový rok 01, ale stále přemýšlím, zda "normální", nebo combi. Mám německého ovčáka, kterého tam budu vozit. Liftback se mi vzhledově líbí více než combi a i kufr mám dost velký, ale nevím zda combi nebude přeci jenom praktičtější.

Poraďte a podělte se o své zkušenosti.

Díky David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší bude vyzkoušet si u známého jak se ovčák vejde do kufru liftbacku - mám tím samozřejmě na mysli míru zkosení

zadního skla, ne čtvereční rozměr. Já sám mám brazilskou filu a volba padla jednoznačně na kombi, protože v něm

má dostatek místa nad hlavou, může se ošívat, vstávat, atp aniž by bouchal hlavou do skla, nebo se o něj nějak otíral...

Měl jsem to ale i jednodušší v tom, že kombi se mi líbí mnohem víc než liftback. :rolleyes: To už je ale jiná diskuse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny Octavisty.

Mám dotaz, pro někoho asi přihlouplý, ale přesto ho položím. Chci si koupit Octávii I, modelový rok 01, ale stále přemýšlím, zda "normální", nebo combi. Mám německého ovčáka, kterého tam budu vozit. Liftback se mi vzhledově líbí více než combi a i kufr mám dost velký, ale nevím zda combi nebude přeci jenom praktičtější.

Poraďte a podělte se o své zkušenosti.

Díky David

Ahoj,

me bassetici stacil liftback. Byl to preci jen nizsi pes (fena) :)

HM 1,6/74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak pokud vozíš většího psa tak jedině kombi, přece jen je to taky bytost a asi by se mu moc nelíbilo to zkosení, u kombajna krásně kouá z okna a je podstatně klidnější, vezl jsem takhle labradora a byl naprosto v poho, ikdyž to je na vodítku jinak poděs -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se libi liftback podstatne vic, ale to uz odmala se mi takovy auta libej vic nez vetsina kombiku, ale to je jedno, pokud jde o pesanovo pohodli, rozhodne mu kup kombika. Akorat za to davaj flastry, ted dostal kamos 2000 za to, ze pes na zadnim sedadle nemel pasy (malej kokr), no jo no. Jezdi se uz zase jak driv, ale tohle se tresta :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak pokud vozíš většího psa tak jedině kombi, přece jen je to taky bytost a asi by se mu moc nelíbilo to zkosení, u kombajna krásně kouá z okna a je podstatně klidnější, vezl jsem takhle labradora a byl naprosto v poho, ikdyž to je na vodítku jinak poděs  -_-

No hlavně, když je čubinka zvyklá na prostor. Mám teď Omegu A (r.v.87), Caravan a tam má místa habaděj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kombi a líbí se mi víc jak liftback. Myslím, že se mi i líp dýchá v kombíku :t , je praktyčtější i na :prc:

Možná by jsi u liftbacku zjistil až potom, že jsi byl naučený na kombi a některý věci do něj nenaložíš a pod...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny Octavisty.

Mám dotaz, pro někoho asi přihlouplý, ale přesto ho položím. Chci si koupit Octávii I, modelový rok 01, ale stále přemýšlím, zda "normální", nebo combi. Mám německého ovčáka, kterého tam budu vozit. Liftback se mi vzhledově líbí více než combi a i kufr mám dost velký, ale nevím zda combi nebude přeci jenom praktičtější.

Poraďte a podělte se o své zkušenosti.

Díky David

Urcite Kombika a mrizku,bo to vyzaduje novy silnicni zakon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se kombi libi vic a nasemu irskemu setru taky. :)

Mne se zas vic libi liftback a nasi welsh-corgici je to uplne u prdele ;)

Jiz jsem to psal, i bassetici liftback plne vyhovoval. Basset je "velky" pes, i kdyz nizky, bere se to podle vahy. Samozrejme plato muselo byt odstraneno. V servisu me octe prezdivaji "Nejdrazsi psi bouda". :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vozím labíka... a vzadu je mu hej, kdo chce velikýho psa... rozumné řešení je kombi. A pokud opravdu chceš lifta, tak potom je řešení pásy pro psa. Připnou se normálně do úchytu obyč pásu, pesan může sedět nebo ležet, ale nemůže cestovat po autě - a o to vlastně jde... našim dopravním orgánům ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...