Přejít na obsah

Jak telefonovat v autě jako handsfree? Co k tomu?


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

mám Octavii I a v ní rádio Alpine CDE-111R.

Když jsem si nechal před lety instalovat toto autorádio, tak mi nebízeli za příplatek dalších tisíce korun, že bych mohl přijímat hovory z telefonu přes rádio. Já odmítl.

 

Nyní bych tuto funkci již využil a protože se doba techniky posunula, chci se zeptat, jaké mám nyní možnosti? Chtěl bych, když mi někdo bude volat na telefon, tak hovor přijmu tlačítkem na telefonu a zvuk půjde přes reproduktory v autě.

 

1) Kolik by případně mohla stát úprava dosavadního rádia pro rozšíření na Handsfree?

2) Nebo se vyplatí koupit rovnou nějaké nové rádio s Handsfree modulem, který dnes stojí méně (mě rádio stálo dříve 3 500 Kč).

3) Nebo je lepší koupit Parrot Handsfree?

4) Nebo je nějaká jiná možnost?

 

*Lze k tomuto rádu připojit přes Bluetooth Xiaomi telefon a přehrávat mp3 z telefonu?

 

Děkuji za postřehy a rady.

Editováno: , autor: MrPierc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spise zustava kupit nove radio s BT aby hovor (zvuk) sel pres reproduktory.

Jinak je moznost odebrat hovor a natlacit repak u mobilu. Bude tehdy rikat pres mobilni repak. To neni vyhodne.

 

Mohu Ti neco napsat o Kenwoode.

Blue funguje spravne. Muzes hovorit a poslouchat muziky dokonce spojit se s mobilni navigaci aby rikalo Ti pres repaky v aute. Je  moznost taky poslouchat webovy rozhlas.

U spousta blue hlas je jako z plechovky. Kenwood ma taky . Jde tohle trochu nivelovat. Dobre slysis osobu s  kterou hovoris. Blue od Kenwoodu automaticke odebira hovor. Obcas je to minus.

K kenwoodu muzes extra kupit jednot a mit multifunkcni volant. Bohuzel jednotka je draha.

Jinak jsem spokojeny s kenwoode. Dulezite je tohle ze pokuta za hovoreni behem jizdy mi nehrozi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...