Přejít na obsah

Kodovanie Roletky


juraj768

Doporučené příspěvky

Dobry den.

 

Chcem sa spytat kde mozem vo VCDS najst kodovanie roletky.

Mal som problem s riadiacou jednnotkou BCM vymenili mi ju a od tej doby mi MAXI DOT neukazuje roletku ostatne je v poriadku a ked ovorim kufor tak sa sama nestiahne....

Ale stiahne sa niekedy za 10 minut  niekedy aj za hodinu ked zavriem kufor... 

Je mozne to opat aktivovat cez VCDS nech nemam take neprijemne laknutia ked sa roletka sama stiahne....

 

Dakujem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, p2p said:

Nema, ale ma možnost ji spustit (stahnout) pri otevření kufru...

 No ale co to ma spolocne s kodovanim? Sorry ak mi nieco uchodi, ale zadna roletka na SII je plne manualna vec bez akychkolvek elektronickych suciastok? Podla mna to patri do inej sekcie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, ferda25 napsal:

Roletku nutné nastavit i parametrizací.

Ahoj.

 

Da sa to napisat nejaky rychly postup alebo je to tak zlozite ze to nezvladnem.

Vsetko co som potreboval som dokodoval ale netusim o com pises. "Roletku nutné nastavit i parametrizací."

Dakujem za porozumenie

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎2‎.‎2‎.‎2018 na 15:30, Martttin napsal:

 No ale co to ma spolocne s kodovanim? Sorry ak mi nieco uchodi, ale zadna roletka na SII je plne manualna vec bez akychkolvek elektronickych suciastok? Podla mna to patri do inej sekcie...

Chová se podle nakódování. Měl jsme taky problém, že se otevírala většinou pouze po odemčení centrálu a na kufru to nebylo závislé. Pak mi to jeden nakódoval a už se to chová jak má, že se odsune pouze při otevření kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 13. 2. 2018 na 15:17, m.a.x.i.m.u.s napsal:

Chová se podle nakódování. Měl jsme taky problém, že se otevírala většinou pouze po odemčení centrálu a na kufru to nebylo závislé. Pak mi to jeden nakódoval a už se to chová jak má, že se odsune pouze při otevření kufru.

Zdravim.

 

Dakujem za informaciu. Poviem servisakovi nech sa na to skusi pozriet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...