Přejít na obsah

Použití WAZE přes tablet v Supu III.


Doporučené příspěvky

Dobrý den.
Už více než rok jezdím se Supem III generace a mám celkem zásadní problém s navigací. Vestasvěná navi mi nevyhovuje a chtěl bych stejně jako v ostatních autech používat WAZE, kterou mám instalovanou v tabletu a která  mi - ač ani ona není bezchybná - vyhovuje mnohem víc. Superb je ale zřejmě nějak stíněný, páč se mi dost často stává, že navi nevidí na družici a tak např. po D1 jedu po poli o X m vedle.
Při "pátrání" v autě jsem si všiml, že mám v kaslíku slot na SIM kartu a  někdo mi říkal, že by to mohl být slot na datovou kartu, přes který bych si mohl v autě instalovat Wi-Fi  (což by určitě zajímalo mého nadřízeného) a to by mi mohlo pomoc i při komunikaci tabletu a WAZE. Je možné, že by Sup TMBDA9NP3Gxxxxxxxx měl přípravu pro Wi-Fi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aký máš tablet? Ja mám síce iba Octaviu ale tiež s vyhrievaným sklom (dratkami), no s GPS som nemal problém ani na jednom iPhone.

 

Je možné že tvoj tablet nemá práve najsilnejsi príjem GPS.

Editováno: , autor: rembaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

a co je este dolezite - CarPlay kombinuje polohu z mobilu aj polohu z auta...

 

takze napr. ak mobil strati GPS signal v tuneli, tak Waze pokracuje plynule dalej (rovnako ako vstavana navigacia)

 

to by mohlo riesit problem s vypadkami GPS aj pri vyhrievanom celnom skle (ja ho nemam, bolo by fajn ak by niekto kto ma otestoval iPhone + CarPlay)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...